مطالب جدید

دانلود برنامه نود 90 – دانلود برنامه نود بیست هفتم 27 ابان

  • 880 بازدید
  • 28 آبان 1392
  • فیلم
دانلود برنامه نود 90 - دانلود برنامه نود بیست هفتم 27 ابانReviewed by Admin on Nov 19Rating:

دانلود کامل برنامه 90 تاریخ دوشنبه 27/8/92

دانلود خلاصه برنامه نود تارخ دوشنبه بیست و هفتم آبان 92

navad0 دانلود برنامه نود 90   دانلود برنامه نود بیست هفتم 27 ابان

مخاطبان برنامه «۹۰» در شبی که فردوسی‌پور می‌خواست سرش را به سقف بکوبد رای قاطعی به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان دادند!

برنامه پر مخاطب «۹۰» از ساعت ۲۲:۳۰ دیشب در حالی روی آنتن رفت که دو پرونده‌ ویژه مورد بررسی قرار گرفت. یکی از سوژه‌های اصلی برنامه دیشب موضوع اختصاص پول دریافتی از فیفا به باشگاه‌ها و ارسال نامه بدون ضمیمه‌هایش از جانب سازمان لیگ به باشگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

مسئول امور بین‌المللی سازمان لیگ معتقد بود که اگر بازیکنی طی دو سال اخیر عضو تیم ملی نبوده باشد، در صورت بازی در جام جهانی پولی از جانب فیفا به باشگاهش تعلق نخواهد گرفت. اما یک کارشناس حقوقی و فردوسی‌پور به عکس این قضیه اعتقاد داشتند.

اختلاف نظر عادل فردوسی‌پور با کسرایی در مباحثه پیرامون این موضوع حتی به جایی رسید که فردوسی‌پور خطاب به مسئول امور بین‌الملل سازمان لیگ، گفت: می‌خواهم از دست شما سرم را به سقف بکوبم!

یکی از اتفاقات جالب برنامه دیشب مشغول بودن فردوسی‌پور به پیامک زدن با تلفن همراهش هنگام گفت‌وگو با کسرایی بود. مجری برنامه «۹۰» دیشب نشان داد تنها مجری است که می‌تواند در برنامه زنده پیامک بازی کند!

در پایان این بحث نیز نتیجه‌گیری حاصل نشد و پاراگرافی از متن انگلیسی یکی از نامه‌های فیفا که مورد بحث قرار گرفته بود توسط چند نفر ترجمه شد، اما کسرایی هم چنان روی دیدگاه خودش تاکید داشت.

در پایان قرار شد این موضوع از طریق فیفا استعلام شود و اگر اشتباهی رخ داده باشد، آن شخص باید عذرخواهی کند.

دومین پرونده‌ ویژه برنامه دیشب به فوتبال پایه اختصاص داشت. دکتر مسعود معینی – رییس سابق کمیته‌ جوانان به همراه دکتر علیزاده – رییس آکادمی ملی فوتبال در حالی مهمان گفت‌وگوی ویژه بودند که لابه‌لای صحبت کوتاه آنها تعداد زیادی گزارش و کلیپ از مدارس فوتبال ایران و جهان پخش شد.

یکی از گزارش‌های زیبای این برنامه از آکادمی فوتبال باشگاه‌های بارسلونا، آژاکس و منچستر یونایتد بود. بعد از به نمایش در آمدن تصاویری از آکادمی این باشگاه‌های حرفه‌ای گزارشی هم از آکادمی باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال ، فولاد و سپاهان پخش شد.

دردل مربیان، مدارس فوتبال و آکادمی‌ها نیز در بخش دیگری از بررسی این پرونده‌ به نمایش در آمد.

دکتر معینی با اشاره به این که رسیدن به سطح آکادمی‌های اروپا کار دشوار بوده ، گفت: باشگاه‌های ایرانی ابتدا باید آکادمی فولاد خوزستان را الگوی خود قرار دهند.

همچنین دکتر علیزاده از ساماندهی مدارس آکادمی های فوتبال گفت و به کاهش تخلف ‌ها اشاره کرد.

در پایان بررسی موضوع فوتبال پایه قرار شد در برنامه دیگر به این موضوع پرداخته شود.

کارلوس کی‌روش دیگر مهمان برنامه «۹۰» بود. البته او به صورت تصویری از لبنان با مجری برنامه گفت و گو می‌کرد. سرمربی تیم ملی فوتبال در این مصاحبه وضعیت تیم قبل از بازی با لبنان را تشریح کرد و همچنین درباره مشخص نشدن تقویم تیم ملی گفت که سازمان لیگ برنامه بازی‌ها را ارائه نکرده است و او نیز بدون اطلاع در مراسم قرعه کشی جام جهانی شرکت خواهد کرد.

کی‌روش همچنین در پاسخ به سوال فردوسی‌پور که نظرش در خصوص عدم برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی از قانون AFC در خصوص شرکت دادن تیم چهارم آسیا در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا انتقاد کرد. او این وضعیت را که سه تیم دیگر (کره، ژاپن و استرالیا) بدون بازی تدارکاتی در روزهایی که سایر تیم‌ها در مقدماتی جام ملت‌ها شرکت می‌کنند را تبعیض آمیز دانست و تم چهارم (ایران) را هم برای تدارک هرچه بهتر در راه جام جهلانی مستحق صعود مسنقیم به جام جهانی دانست. او این پیشنهاد فردوسی‌پور را که در بازی با کوت از تیم جوانان استفاده کند و تیم بزرگسالان را در یک دیدار دوستانه به میدان بفرستد را مخالف قوانین بازی جوانردانه دانست و آن را غیرقابل انجام دانست.

کی‌روش همین‌طور با انتقاد از معلوم نبودن برنامه لیگ گفت که در روز قرعه کشی جام جهانی که ترکیب تیم‌های هر گروه مشخص می‌شود تیم‌ها مشغول رایزنی در خصوص بازی‌های تدارکاتی خود هستند اما هنوز وضعیت لیگ ما مشخص نیست و ما برنامه خود را در ان زمینه نمی‌دانیم.

کی‌روش به در پاسخ به فردوسی‌پور در خصوص رای او به بهترین بازیکن جهان گفت که این رای مخفی است و تلاش فردوسی‌پور برای کشیدن حرفی بر علیه کریستیانورونالدو از زبان کی‌روش بی نتجه ماند.

مهمان:
سرگئی پاشنکو، دروازه‌بان اهل مولداوی تیم ملوان بندرانزلی.

تصاویری از حضور پاشنکو در درون دروازه تیم ملی مولداوی مقابل ایتالیا پخش شد و او درباره درخشش در این بازی توضیح داد.

پاشنکو در بخشی از صحبت‌هایش گفت: پولی که در ایران به بازیکنان داده می‌شود بیشتر از پولی است که در مولداوی در رقم قراردادها وجود دارد.

یکی از نکات جالبی این گفت‌وگو انگلیسی صحبت کردن پاشنکو بود. در حالی که او بعضی از لغات فارسی را به خوبی ادا می‌کرد. اما با وجود اصرار فردوسی‌پور فارسی نکرد.

همچنین در حالی که فردوسی‌پور می‌خواست از لفظ منشوری به جای خالکوبی استفاده کند پاشنکو گفت که به خاطر خانواده دوستی اسم کل اعضای خانواده‌اش را روی بدنش خالکوبی خواهد کرد!

حاشیه‌ها
عادل فردوسی‌پور ابتدای برنامه به پاسخ ندادن فرهاد مجیدی به دعوت برنامه «۹۰» اشاره کرد و گفت که این بازیکن هنوز حاضر نیست به ابهاماتی که پیرامون خداحافظی‌اش به وجود آمده است ، پاسخ دهد.

- گزارشی از تشییع پیکر مرحوم “مجید رشیدی” گوینده و مجری صدا و سیما کرمان پخش شد. مرحوم رشیدی در سن ۵۷ سالگی دار فانی را وداع گفت.

- یکی از اظهار نظرهای جالب عادل فردوسی‌پور در برنامه دیشب کنایه دوباره او به قلعه‌نویی بود. مجری «۹۰» هنگامی که با پورمختار، رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو می‌کرد، گفت که اتهام زدن از جانب قلعه‌نویی و دوستانش کار آسانی بوده و هیچ هزینه‌ای برایشان ندارد. درباره پیگیری پرونده‌ ناپاکی در فوتبال گفت: هنوز در مرحله جمع‌آوری اطلاعات هستیم و برای مبارزه فساد در فوتبال همه مردم و اهالی فوتبال کمک کنند.

فردوسی‌پور همچنین گفت خوب نیست کسی که انگشت اتهام به سویش دراز است این انگشت را به سمت نفر دیگری بچرخاند.

آمار و ارقام نیم فصل اول لیگ ۱۳ (بخش۱)

آمار و ارقام نیم فصل اول لیگ ۱۳ (بخش۲)

نود تا نود ۹۲/۰۸/۲۷ (بخش۱)

نود تا نود ۹۲/۰۸/۲۷ (بخش۲)

مشکلات فوتبال پایه در ایران

لیگ یک (هفته دهم)


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>