مطالب جدید

دانلود فول آلبوم بروبکس

دانلود فول آلبوم بروبکسReviewed by Admin on Nov 23Rating:

دانلود تمامی  آهنگ های اجرا شده توسط بروبکس به صورت یکجا وتکی را می توانید از این قسمت دریافت کنید

( کامل ترین آرشیو آهنگ های بروبکس با لینک مستقیم همراه با فایل زیپ از کل آلبوم )

دانلود فول آلبوم بروبکس

Barobax2 دانلود فول آلبوم بروبکس

حمید :

نقش در بروبکس : خواننده , ویدیوگرافی , سازنده موزیک
بیوگرافی:حمید در سال ۱۹۸۴(۱۳۶۲)متولد شد و در شمال شرق تهران (شهرک امید)و دوران کودکی خود را در انجا سپری کرد.وقتی که او دوران دبیرستان را سپری میکرد برادرش او را در زمینه ی ویدیو گرافی و کار های موزیکی تشویق میکرد و کار خود را با خشایار و کیوان دو تن از بستگانش که هم اکنون هم گروه هستند آغاز کرد و هنگام ورود به دانشگاه حمید و کیوان و خشایار گروه خود را بروبکس نامیدند و شروع به ساختن موزیک و ویدیوهایی با اسم بروبکس اغاز کردند. او در دانشگاه آزاد ساوه فارق التحصیل شد.در درجه ی لیسانس رشته ی مهندسی فلزگری.

نقش در بروبکس:موزیک , آرایش(تنظیم) , سازنده موزیک , ویدیو ساز
بیوگرافی: کیوان در سال ۱۹۸۵(۱۳۶۳)متولد شد و در شمال تهران (فرمانیه)و دوران کودکی خود را در انجا سپری کرد. در دوران دبیرستان کار موزیک را با خشایار و کیوان شروع کرد و از دانشگاه تهران لیسانس کامپیوتر اخذ کرد. او در سال ۲۰۰۳ به تک نوازی با نام k1 را شروع کرد. در سال ۲۰۰۸ اهنگی با نام turn around که این برنامه با اوازه هایی از سارا نائینی (خواننده رپ)اجرا شد.

خشایار :

نقش در بروبکس:موزیک , نویسنده ی موزیک , برنامه نویسی , اهنگساز , ویدیو گرافر
بیوگرافی:خشایار در سال ۱۹۸۴(۱۳۶۲)متولد شد و در شمال غربی تهران (شهرک غرب ) بزرگ شد. هنگامی که او دبیرستان خود را اغاز کرد همراه کیوان و حمید اغاز به فعالیتهای موسیقی کرد………..در سال ۲۰۰۸ در دانشگاه ازاد تهران موفق به اخذ مدرک لیسانس در رشته مهندسی عمران شد.

گروه موسیقی بروبکس را خشایار حمید و کیوان راه انداخته اند.انها در یک حضور نیمه رسمی شنوندگان فراوانی را بین مردم پیدا کرده اند.کمتر کسی را میشود پیدا کرد که اهل موسیقی باشد اما کارهای انها را نشنیده باشد.صرف نظر از ارزش گذاری اثار بروبکس حضور انکارناپذیرشان قابل تامل است.حضوری که خود معتقدند در مجرای قانون و عرف بوده است.این حضور باید چگونه هدایت شود و چگونه باید به تعاملی منطقی میان این نسل و سلیقه جامعه و سیاست های فرهنگی رسید؟در این گفت و گو در این باره سخن گفته ایم.این گفت و گو در یک شب نزدیک نوروز در تهران انجام شد.در شبهایی که هم ما و هم انها در گیرودار تدارک نوروز بودیم در دقیقه 90 .

اول از همه بگویید رئیس کیست؟

خشایار:در کل رئیس نداریم ولی همیشه من صحبت میکنم و میشود گفت سخنگوی روسا هستم.

این اسم بروبکس از کجا امد؟

خشایار:اسم بروبکس برگرفته از بروبچه هاست.یعنی دوستان.این را برداشتیم کمی تغییر دادیم و از برو بچه ها رسید به بروبچ و نهایتا هم شد بروبکس.

چطور همدیگر را پیدا کردید؟

خشایار:ما از اول پیدا شده بودیم!کیوان پسر عموی من و حمید پسرخاله من است.در واقع این دو نفر با هم هیچ ارتباط خانوادگی ندارند و من نقطه اتصالشان هستم.

اتفاقا جالب اینجاست که ترانه های شما درباره عشقهای مشروع است.یعنی معمولا قرار است بروید خواستگاری و با بابای طرف صحبت کنید…

بله کاملا.چون ما یک خودسانسوری در کارهایمان میکنیم.بازخوردش را هم دیدیم.از اقشار مختلف مردم با عقاید مختلف برخورد داشتیم که از کارمان راضی بودند.کلا میخواهیم طوری کار کنیم که روز اعصاب کسی نرویم!مثلا اگر دقت کرده باشید ما برای ان که قوانین را رعایت کنیم هیچ وقت از تصویر خانمها در کارهایمان استفاده نکرده ایم.

کدامتان دیوانه تر هستید؟

خشایار:از چه لحاظ(خنده)هرکداممان در یک شاخه ای دیوانه هستیم.

حالا دیوانگی های شما چی هست.از کیوان شروع کنیم….

کیوان:من نمیدانم فکر کنم بچه ها بهتر میتوانند بگوید.دیوانگی های من چی هست.

حمید:یکی از دیوانگی های کیوان این است که همه چیز را با لذت میبیند.هرچی شما بپرسید میگوید حال میدهد.یعنی اگر تصادف کند باز هم میگوید حال داد.

یک وقت کلیپ شما رئال است یک وقت انیمیشن است.میخواهید فرمهای مختلف را تجربه کنید تا به فرم مورد نظرتان برسید؟یا نه میخواهید در هر کاری یک کار جدید تجربه کرده باشید؟

خشایار:اتفاقا ما از قصد تغییرش دادیم.براساس فضای موزیک تغییر میدهیم.اینطور نیست که بگوییم ما فقط در یک فضای خاص کار می کنیم.اصلا این غلط است.

کیوان:ما معمولا می نشینیم و فکر میکنیم که کلیپ چطور باشد و به این شعر و موزیک چه نوع فضایی میاید.

سناریو ها کار کیست؟

کیوان:کار همه.

ایده اولیه را کی می دهد؟

هرموقع یک کسی.

مثلا یک دفعه ایده شتر از کجا می اید؟

خشایار:شتر ایده من بود.یکهو پیش می اید.

در بعضی کارهایتان وسطش یک نوع رپ خوانی داریداین یک نوع مسخره کردن رپ است یا به نوعی سوارشدن بر موج روز؟

خشایار:نمی شود صددرصد گفت نگاه مسخره به رپ دارد.اما ان نوع رپی که خوانده شده با رپهای دیگر فرق دارد.

فرقش در چیست؟

خشایار:در ادبش است.رعایت ادب و سنگینی و مثبت بودن شعرها و این که اصلا منفی نیست البته از دید ما.کاملا میشود گفت باز هم سعی کردیم قوانین را رعایت کنیم.اصلا رپ هم نیست.رپ ملودی دار است.

خشایار:البته در موج روز هم یک نو کردن هست.رویه ای که کار ما جلو میرود مثل رپهای دیگر نیست.

کیوان:اگر هم یک رپر خوب پیدا نمیکردیم اصلا نمی گذاشتیم.

……این کارهای ضعیف چیست که به اسم کلیپ نشان میدهند؟

حمید:مردم هم میشود گفت به نوعی تکرار را دوست دارند.موزیک های تکراری ارام و ….

خشایار:کسی دوست ندارد.فکر میکنم از روی ناچاری است.وقتی چیزی نیست…

فکر می کنید به کجا میرسید؟فکر میکنید بروبکس چند وقت دیگر میتواند باشد؟

خشایار:واقعا نمیدانم به کجا میرسیم.البته بد هم هست که ادم نداند به کجا میرسد در کل.اما به دنبال این هستیم که بروبکس بتواند فعالیتش را گسترش دهد و در زمینه های دیگری هم کار کند.

این زمینه های دیگر چی هست؟

خشایار:تولید آثار هنری چون فکر میکنم توانایی این را داریم که کارهایی را هم برای بقیه تولید کنیم ،فکر میکنم اوج کار گروهی ما این خواهد بود که علاوه بر اینکه یک گروه موسیقی خوب داشته باشیم برای کشورمان ، بتوانیم تولیدات خوبی هم داشته باشیم ، ما دوست داریم تحت قوانین کشورمان کار کنیم ما تمام تلاشمان این سالها این بوده که این کا رو بکنیم .

از نظر شما ابتذال چیست ؟

خشایار:ابتذال بنا به قوانین و عرف هر کشور تعریف میشود.ولی موضوع این است که قوانین هر کشوری هرطور که تعریف شده باشد باید از ان پیروی کرد.یعنی من نمیتوانم بگویم چرا قوانین کشور ما اینطور است این قوانین تنظیم شده است.من وقتی شهروند این کشور هستم تحت هر شرایطی باید به قوانین کشورم احترام بگذارم و از ان پیروی کنم.بنا به قوانین کشور ما یک سری خط قرمزهایی وجود دارد که بعضی چیزا را غیر قانونی میکند و ما قبولشان داریم و سعی میکنیم اصلا انجامش ندهیم.

آلبوم wag ( تکان دادن )

دانلود کل آلبوم در یک فایل زیپ : Download

دانلود آهنگ های این آلبوم به صورت جداگانه

 

تک آهنگ ها

دانلود کل آلبوم در یک فایل زیپ : Download

دانلود آهنگ های این آلبوم به صورت جداگانه

 

   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
  1. darya می‌گه:

    مرررررررررررررررسی دستتون درد نکنه

دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>