مطالب جدید

کم استرس و پراسترس ترین شغل های دنیا

کم استرس و پراسترس ترین شغل های دنیاReviewed by Admin on Jan 30Rating: 5.0کم استرس و پراسترس ترین شغل های دنیاکم استرس و پراسترس ترین شغل های دنیا شغا کم استرس ترین شغل دنیا پر استرس ترین شغل دنیا

462443b7275321705306706bf2343a80 کم استرس و پراسترس ترین شغل های دنیا

پژوهشی تازه کشف کرده است که وقتی صحبت از استرس شغلی می شود، استادان دانشگاه و پرسنل داوطلب ارتش، در دو انتهای متضاد هستند. این پژوهش کشف کرده است که استادان در شغل خود استرس کمی دارند، در حالیکه پرسنل ارتشی، پر استرس ترین کارمندان هستند.

به گزارش برترین ها سایت CareerCast.com برای تهیه این لیست بیش از ۲۰۰ شغل را بر اساس محیط کار، رقابت شغلی و ریسک هر کدام از این شغل ها، بررسی و درجه بندی کرده است. تونی لی، ناشر CareeCast.com، فرصت های رشد بالای میدانی و حداقل ریسک های سلامتی در محیط کار خوشایند و کم استرس، باعث می شوند که شغل استادی دانشگاه، آرزوی بسیاری از جستجوگران شغل باشد.

خیاط زنان پس از استاد به عنوان کم استرس ترین شغل قرار گرفت. تکنیسین سوابق پزشکی، جواهرفروش و تکنیسین آزمایشگاه پزشکی هم توسط این سایت به عنوان کم استرس ترین حرفه ها درجه بندی شدند. شغل های کم استرس دیگر عبارتند از:

- متخصصین شنوایی سنجی

-متخصصین تغذیه

-پیرایشگر

-کتابدار

-کاربران مته و دریل

شغل هایی که به همراه پرسنل ارتشی، دو تا از پر استرس ترین شغل های این لیست را تشکیل می دادند عبارتند از: داوطلبین ارتش و ژنرال ها. آتش نشانان، خلبان های هواپیمایی های بازرگانی و مدیران اجرایی روابط عمومی در بین پراسترس ترین شغل ها بودند. شغل های پراسترس دیگر عبارتند از:

- مدیران اجرایی ارشد شرکتی

- خبرنگاران عکاس

- گزارشگران روزنامه

-راننده تاکسی

- افسران پلیس


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>