مطالب جدید

دعا یکی از راه‌های مقابله با شیطان

دعا یکی از راه‌های مقابله با شیطانReviewed by Admin on Feb 2Rating: 5.0دعا یکی از راه‌های مقابله با شیطاندعا یکی از راه‌های مقابله با شیطان دعا شیطان دعا راه مقابله با شیطان

bd0e1e1acf5681bcb03e52ab6b93a2a1 دعا یکی از راه‌های مقابله با شیطان

یک مرجع تقلید گفت: دعا انسان را آبرومند می‌کند و در مقابله با ابلیس به پیروزی می‌رساند. آیت‌ا… عبدا… جوادی آملی در درس خارج فقه خود با اشاره به برخی از نکات اخلاقی پیرامون مقابله با نفس و ابلیس گفت: ابلیس دشمن جدی انسان است که انسان در شبانه روز با او درگیر است. این مرجع تقلید افزود: برای اینکه بتوانیم با ابلیس به مقابله بپردازیم باید طبق سخنان قرآن میدان خود را با ابلیس مشخص نماییم و ببینیم که در میدان جنگ با ابلیس در کجا قرار گرفته‌ایم. وی با مقایسه میان ابلیس و دشمن تصریح کرد: اگر دشمن بیرونی به دنبال منافع مادی همچون نفت و گاز با شما می‌جنگد و می‌خواهد شما را بکشد ابلیس تنها به دنبال گرفتن اسیر است تا با اسیرانش هر چه می‌خواهد انجام دهد و به مقصود برسد.

آیت‌ا… جوادی آملی گفت: ابلیس دشمن کرامت انسان است. نباید حاصل یک عمر زندگی که آبرو و کرامت انسان است را به راحتی در اختیار شیطان قرار دهیم. وی قرائت دعا را یکی از راه‌های مهم در مقابله با ابلیس دانست و گفت: اگر چه ما دعا را برای کسب ثواب می‌خوانیم اما در واقع دعا برای فهم و کمال انسان است و می‌تواند انسان را آبرومند کرده و در مقابله با ابلیس به پیروزی برساند.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>