مطالب جدید

برای کاهش وزن، دمای اتاق را پایین بیاورید

برای کاهش وزن، دمای اتاق را پایین بیاوریدReviewed by Admin on Feb 6Rating: 5.0برای کاهش وزن، دمای اتاق را پایین بیاوریدبرای کاهش وزن، دمای اتاق را پایین بیاورید کاهش وزن دمای اتاق کاهش وزن با کاهش دمای اتاق

d32c0bf6c42c948c4689211c74102ae5 300x219 برای کاهش وزن، دمای اتاق را پایین بیاورید

نتایج بررسی جدید نشان می دهد، سرما مانند ورزش کردن در کم کردن وزن موثر است زیرا باعث ترشح هر دو هورمونی می شود که ساخت چربی قهوه ای کالری سوز را تحریک می کند. به نقل از سایت «MSN»، در گذشته تصور بر این بود که چربی قهوه ای تنها در نوزادان موجود است اما اکنون محققان پی بردند که بزرگسالان نیز دارای این چربی هستند و هرچه مقدار آن بیشتر باشد فرد لاغرتر است. چربی سفید باعث ذخیره چربی می شود در حالی که چربی قهوه ای باعث سوخت و ساز چربی ها می شود.

حدود ۵۰ گرم چربی قهوه ای می تواند روزی ۳۰۰ کالری بسوزاند.محققان در بررسی جدید داوطلبان را در معرض سرما ی در حال افزایش قرار دادند. ۲ نوع هورمون توسط عضلات و چربی قهوه ای رها شد. این هورمون ها میزان سوزاندن سلول های چربی انسانی را افزایش داد . سرمای لرزاننده ۱۰ تا ۱۵ دقیقه باعث افزایش بالای هورمون ایریسین می شود. در لابراتوار این دو هورمون با هم طی ۶ روز سلول های سفید را به سلول های چربی قهوه ای تبدیل کرد. این ویژگی انرژی سوزی چربی قهوه ای، می تواند پتانسیل بالایی برای مقابله با چاقی مفرط و دیابت ارائه کند. تبدیل چربی های سفید به قهوه ای می تواند فرد را در برابر دیابت، چاقی مفرط و چربی کبد محافظت کند.

منبع : آفتاب


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>