مطالب جدید

حل مشکل عدم کارکرد وب‌ کم لپ‌ تاپ دراثر ایجاد ضربه

حل مشكل عدم کارکرد وب‌ كم لپ‌ تاپ دراثر ايجاد ضربهReviewed by Admin on Feb 7Rating: 5.0حل مشكل عدم کارکرد وب‌ كم لپ‌ تاپ دراثر ايجاد ضربهحل مشكل عدم کارکرد وب‌ كم لپ‌ تاپ دراثر ايجاد ضربه حل مشکل وبکم لپ تاپ مشکل لپ تاپ در اثر ضربه حل مشکل لپ تاپ

co801 حل مشكل عدم کارکرد وب‌ كم لپ‌ تاپ دراثر ايجاد ضربه

گاهی پیش می آید که دوربین وب کم درون لپ تاپ در اثر وارد آمدن ضربات فیزیکی مثل سقوط و زمین خوردن لپ تاپ از کار می افتد و هنگامی که می خواهید وب کم را فعال کنید با این پیغام خطا مواجه می شوید که: هیچ وب کمی نصب نشده است و البته هیچ وب کمی را هم در فهرستDevice Manager رایانه خود نمی یابید. ما در اینجا قصد داریم راه های عیب یابی و حل این مشکل را در این ترفند برای شما بیان کنیم.

در حالت کلی 2 احتمال برای بوجود آمدن مشکل برای وب کم وجود دارد: اول این که در اثر ضربه صدمه دیده و دوم این که سیم های آن از جای خود درآمده باشد. اما دلیل این که وب کم برای ویندوز وجود خارجی ندارد، چیزی جز قطع کامل اتصالات آن نیست که می توان با بازکردن قاب لپ تاپ و چک کردن اتصالات این مشکل را برطرف نمود.

برای این کار:

ابتدا به دنبال 4 درپوش لاستیکی برجسته در 4 سوی قاب صفحه نمایش بگردید. با دقت و به آرامی آنها را از جای خود خارج کرده و در جای مطمئنی بگذارید.

سپس پشت آنها 4 پیچ قرار دارد که قاب دور صفحه نمایش را در جای خود محکم نگه می دارد، با پیچ گوشتی مخصوص آنها را باز کنید.

حالا گیره های آن را باز کرده و این کار را با احتیاط در امتداد کل حاشیه قاب محافظ صفحه نمایش ادامه داده و قاب را از جای خود درآورید.

در نهایت باید بتوانید وب کم را روی مدار چاپی مخصوصش ببینید. می توانید با استفاده از یک جفت دم باریک با نوک نازک و بلند یا پنس قوی، توده سیم های کوچکی را که به برد متصل است جدا کرده و دوباره به جای قبلی شان متصل کنید.

حال که سیم ها در جای خود قرار گرفته اند، می توانید ویندوز را بوت کرده و ببینید که آیا ویندوز وب کم را دوباره تشخیص داده و پیدا می کند یا نه؟ بهترین راه برای انجام این کار اجرایWindows live Messenger است. روی آیکن Menu کلیک کرده (آیکون فلش رو به پایین)، سپس Tools و دست آخر Audio and video setup را کلیک کنید. اگر خوش شانس باشید، دوربین وب کم لپ تاپ شما هنوز کار می کند و در غیر این صورت باید به فکر جایگزینی دوربین لپ تاپ یا تهیه یک وب کم یواس بی باشید.

منبع:softgozar.com


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>