مطالب جدید

سوپر استارهایی که بچه نمی خواهند

سوپر استارهایی که بچه نمی خواهندReviewed by Admin on Feb 7Rating: 5.0سوپر استارهایی که بچه نمی خواهندسوپر استارهایی که بچه نمی خواهند سوپر استارها بچه سوپر استارها

bcd53de48058668a48a8434381fcb443 سوپر استارهایی که بچه نمی خواهند

جرج کلونی

کلونی به روزنامه دیلی تلگراف استرالیا گفته بود: «من همیشه می دونستم که پدر نمیشم. بچه بزرگ کردن تعهد عظیمی میخواد و باید اولویت اول باشه. برای من کارم اولویت اوله. واسه همین دیگه ازدواج نمی کنم.»

کامرون دیاز

دیاز در مصاحبه با مجله Parade اظهار داشته: «من یه زندگی باورنکردنی دارم. به دلایلی این زندگی رو بخاطر این دارم که بچه ندارم. فکر نمی کنم بچه داشتن نوعی مصالحه باشم. فکر نمی کنم بچه نداشتن هم نوعی مصالحه باشه. فقط معتقدم یک انتخاب متفاوته.»

جنیفر آنیستون

جنیفر نیز در مصاحبه با مجله Parade گفته بود: «من تا الان از کار کردن لذت بردم، ولی در عین حال فکر می کنم بچه آوردن مهمترین کاریه که می تونم انجام بدم، یعنی همونقدر که رو کارم وقت میذارم باید رو بچه هم وقت بذارم.»

ایوا مندز

مندز یک بار گفته بود: «نمی خوام بچه دار بشم… فسقلیارو دوست دارم؛ خیلی بانمکن، ولی خیلی دوست دارم که بخوابم و در مورد همه چی نگرانم.»

زوئی دشانل

زوئی می گوید: «بچه دار شدن هیچ وقت مورد توجه م نبوده. خواهرم همیشه خیلی احساس مادرانه ای داره و از پرستاری از بچه ها خوشش میاد و اینا… منم از بچه خوشم میاد و دوست دارم دور و بر بچه ها باشم، ولی هیچ وقت آرزوم نبوده و مثلاً هیچ وقت برام به اندازه لذت بردن از کار کردن نبوده. من دوست دارم کار کنم.»

جسیکا بیل

جسیکا نیز معتقد است: «بهتون بگم که دوستای زیادی دارم که ازدواج می کنن و بچه دار میشن و همش می خوان منم مثل خودشون کنن تا با هم بچه داری کنیم. ولی من همیشه جواب میدم: “نههههههههههه!” و مقاومت می کنم.»

جان هم

جان هم در مصاحبه با Us Weekly گفت: «احتمالاً من پدر خیلی بدی میشم! وقتی دوستامو می بینم که بچه دارن میگم: “رفیق، تو اصلاً چطور سر پا موندی؟ تازه ساعت ۶ صبح هم شروع به کار کردن می کنی؟”»

اوپرا وینفری

وینفری در مدرسه دخترانه ای که در آفریقا دارد گفت: «من هرگز بچه نداشتم، هیچ وقت هم به داشتنش فکر نکردم. حالا ۱۵۲ دختر دارم و سال دیگه ۷۵ دختر دیگه خواهم داشت. این برام مثل دوران بارداری می مونه.»

جی لنو

همسر لنو در مصاحبه با LA Times گفته بود: «وقتی بچه بودم تصمیم خودمو گرفتم تا هرگز ازدواج نکنم و بچه دار نشم، بنابراین واسه بچه دار شدن برنامه ای ندارم.»

هلن میرن

هلن می گوید: «قسمتم نبوده. همیشه فکر می کردم که بچه دار میشم و منتظر بودم که این اتفاق بیفته، ولی هرگز اتفاق نیفتاد و به اینکه مردم چه فکری می کنن، اهمیت ندادم.»

منبع : آفتاب


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>