مطالب جدید

چاقی چند سال از عمرمان کم می‌کند؟

چاقی چند سال از عمرمان کم می‌کند؟Reviewed by Admin on Feb 8Rating: 5.0چاقی چند سال از عمرمان کم می‌کند؟چاقی چند سال از عمرمان کم می‌کند؟ مضرات چاقی کاهش عمر با چاقی چاقی باعث کاهش عمر میشود

480f9b475d31c9620ceb0904ffc0c02b 300x192 چاقی چند سال از عمرمان کم می‌کند؟

یافته های تازه نشان می دهند، بزرگسالان آمریکایی که از اضافه وزن و چاقی رنج می برند در مقایسه با افرادی که وزن طبیعی دارند چهار سال زودتر جان می دهند.

 

دکتر سوزان استین بوم، متخصص قلب بیمارستان مرکزی نیویورک گفت:” باید هم زمان با افزایش روزافزون ابتلا به چاقی، تاثیر منفی آن را بر امید به زندگی بسنجیم و برای درمان آن راهی بیابیم.”

 

دکتر لویزا بورل و دکتر ساموئل لالیتا از دانشگاه نیویورک، آمار مرگ و میر شهروندان آمریکایی تا سال ۲۰۰۶ و داده هایی که در آزمون بهداشت و تغذیه ملی آمریکا در سال های ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۴ جمع آوری شده بود را تجزیه و تحلیل کردند. آنها دریافتند، چاقی، خطر ابتلا به بیماری های قلبی و مرگ زودرس را دست کم ۲۰ درصد افزایش می دهد. به طور کلی، افراد چاق، در مجموع، شش سال زودتر از افراد عادی و بیماران قلبی جان می دهند.

 

دکتر کلی هوگان، متخصص تغذیه بالینی بیمارستان نیویورک گفت:” با توجه به افزایش تصاعدی ابتلا به چاقی در کودکان و نوجوانان، باید برای متوقف کردن ابتلا به این بیماری مداخله کرد. ” او افزود:” بهترین راه جلوگیری از ابتلا به چاقی، پیروی کردن از رژیم غذایی سالم و ورزش کردن است. ”

منبع : آفتاب


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>