مطالب جدید

جزییات جدیدی از ماجرای بند 350 زندان اوین

  • 824 بازدید
  • 3 اردیبهشت 1393
  • اخبار
جزییات جدیدی از ماجرای بند 350 زندان اوینReviewed by Admin on Apr 23Rating: 5.0جزییات جدیدی از ماجرای بند350 زندان اوین+ شناسایی عامل بی بی سی در بند350 اوین

روز گذشته کیسیون امنیت ملی به منظور بررسی اتفاقات بند 350 زندان اوین تشکیل جلسه داد، در این جلسه رییس سازمان زندان ها نیز حضور داشت. در جریان این بررسی ها نتایج قابل تاملی به دست آمد.

یک منبع آگاه در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان به جزییات جدیدی اشاره کرد. وی گفت: بازدید از زندان ها و همینطور زندان اوین طبق قانون بازرسی زندان ها صورت می گیرد و بازدید بازرسین و مامورین اداره ی زندان ها طبق روال طبیعی صورت گرفته است.

IMG14035195 جزییات جدیدی از ماجرای بند 350 زندان اوین

وی ادامه داد: در هنگام بازرسی و بازدید فقط دو نفر از زندانیان بند قصد جلوگیری و بی نظمی در روند بازدید را داشتند به نحوی که هدف آن ها ایجاد آشوب و در گیری بود که با هوشیاری و مناعت طبع مامورین یه شکست انجامید.

حتی آن ها از وسایل فلزی و مازاد تختخوابشان تیزی درست کرده بودند و بر این صدد بودند تا با حمله به مامورین آن ها را تحریک و مجبور به واکنش کنند که خوشبختانه در این هدف شوم خود ناکام ماندند.

این منبع آگاه افزود: در هنگام بازرسی وسایلی از قبیل وسایل ارتباط جمعی مثل سیم کارت و تلفن، یو اس بی، ام پی تری، شارژر موبایل و غیره کشف و ظبط گردید و در هنگام بازرسی از این اتاق ها نمایندگان هر اتق حضور داشتند.

trans جزییات جدیدی از ماجرای بند 350 زندان اوینوی گفت: نمایندگان اتاق این دو فرد خاطی حضور داشتند و اسناد وسایل کشف شده را تایید و امضا کردند، همچنین فیلمی از لحظه به لحظه مراحل بازرسی تهیه شده است و در حال آماده سازی و تدوین می باشد.وی در مورد خبر سازی های بی بی سی و سایر رسانه های هوچی گر مبنی بر درگیری و استفاده از زور افزود: این شانتاژهای رسانه ای بی بی سی و امثالهم به دلیل این است که باند آن ها شناسایی و منهدم شد و گرنه نه تنها درگیری در میان نبوده است بلکه حتی کوچکترین جسارت و بی ادبی از طرف مامورین ما صورت پ

نگرفت، حتی این 2 خاطی با شکستن شیشه قصد مجروح کردن خود را داشتند که به یکی از آن ها اسیب جزیی وارد شد. وسایل کشف شده و همینطور بررسی پرینت سیم کارت ها نشان می دهد که آن ها عامل بی بی سی فارسی و ضد انقلاب های خارج نشین و عوامل فتنه بودند.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>