مطالب جدید

دادگاه آمریکا ساختمان متعلق به ایران را مصادره کرد+ عکس

  • 689 بازدید
  • 3 اردیبهشت 1393
  • اخبار
دادگاه آمریکا ساختمان متعلق به ایران را مصادره کرد+ عکسReviewed by Admin on Apr 23Rating: 5.0دادگاه آمریکا ساختمان متعلق به ایران را مصادره کرد+ عکس

دادگاه نیویورک ساختمان 36 طبقه متعلق به بنیاد علوی و دیگر مالک آن شرکت آسا را مصادره کرد و با دولت و خزانه داری آمریکا در مورد چگونگی به فروش رساندن این برج ایرانی به توافق رسیدند.

دولت آمریکا گفته است منابع حاصل از فروش این برج را به عنوان غرامت به قربانیان حملات تروریستی خواهد داد.منظور ازقربانیان حملات تروریستی مردم مظلوم افغانستان، عراق یا سوریه نیستند بلکه رژیم صهیونیستی است.

بنیاد علوی یک نهاد غیر دولتی غیر انتفاعی است که به ترویج و نشر فرهنگ اسلامی و ادبیات فارسی می پردازد. وزارت خارجه ایران تاکید کرد که این بنیاد هیچ ارتباطی با دولت ایران ندارد، مرضیه افخم سخنگوی وزارت خارجه ی ایران گفت: این موسسه ی خیریه ی مستقلی در آمریکا ست و ارتباطی با دولت ایران ندارد

و این حکم دادگاه مخالف قوانیین بین الملل و حتی خود آمریکا و مخالف قانون آزادی مذاهب در آمریکا است. این تصمیم از وجاهت قانونی و اصالت برخوردار نیست. همچنین تصمیم دادگاه و دولت آمریکا در مورد اتهام فعالیت های تروریستی به ایران واهی، تبلیغاتی و سیاسی است و ایران خود قربانی ترورسیم است

2185145 589 دادگاه آمریکا ساختمان متعلق به ایران را مصادره کرد+ عکس

این برای بار اول نیست که دولت آمریکا این چنین بغض خود را نسبت به ایران نشان می دهد وحتی خنده دار تر حادثه 11 سپتامبر را به ایران نسبت می دهند که این از مضحکه های تاریخ است.

دادگاه آمریکا نشان داد که از استقلال کافی برخوردار نیست و رای دادگاهی که بر اساس تبلیغات سیاسی باشد سیستم قضایی آمریکا را زیر سوال میبرد و وجهه و سلامت آن را در نزد همگان روشن می سازد.

آمریکا 16 میلیارد دلار از پول های ایران قبل از انقلاب که برای خرید صلاح به آن داده شده بد را مصادره کرده و این کشور سعی دارد با همکاری سیستم قضایی و با ارائه ی طرح شکایاتی علیه ایران اموال ایران را در خاک این کشور مصادره کند.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>