مطالب جدید

کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟

کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟Reviewed by Admin on May 1Rating: 5.0کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟

دو تیم سرخابی پایتخت که معمولا در فصل نقل و انتفالات فعال تر هستند امسال هم مطابق هر سال خبر های زیادی مبنی بر انتقال بازیکن از این دو باشگاه پرطرفدار به گوش می رسد.

پرسپولیسی ها به دنبال بازیکنان نامی

اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مشخص شدند و علی دایی برنامه ریزی فصل بعد را انجام داده است برطبق برنامه ریزی که دایی به پنجعلی داده است تمرینات پرسپولیس از نیمه خرداد آغاز و اسکلت تیم هم باید حفظ و نفرات جدید هم به ترکیب سرخپوشان هم باید اضافه شود.
گمانه زنی ها در لیست ورودی و خروجی تیم پرسپولیس درحالی مطرح می‌شود که هنوز سازمان لیگ آیین نامه نقل و انتقالات را ارائه نکرده تا تیم‌ها بدانند چه تعداد بازیکن می توانند برای فصل بعد جذب کنند.
نیلسون، رضا محمدی، سید جلال حسینی، محسن بنگر، قاسم دهنوی و فرزاد حاتمی قراردادشان با پرسپولیس به پایان رسیده است. تعدادی از بازیکنان این تیم هم قرار دادشان مشروط است.
شنیده‌ها حاکی از آن است که سید جلال حسینی پیگیر مذاکره با تیم متمول الجیش قطر شده است و اگر اتفاق خاصی نیافتد ظرف چند روز آینده حسینی برای عقد قرار داد راهی قطر خواهد شد. به هرحال علی دایی هم تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا مانع جدایی حسینی از تیم پرسپولیس شود.
2219463 818 کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟
محمدرضا خلعتبری هم یک فصل دیگر با سرخپوشان قرارداد دارد و اگر بعد از جام جهانی ترانسفر نشود با پرسپولیس در لیگ چهاردهم خواهدبود.trans کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟
اگر نیلسون از تیم پرسپولیس جدا شود آن وقت این تیم نیاز به یک دروازبان تراز اول دارد که براین اساس حامد لک دروازه‌بان تراکتورسازی گزینه مدنظر علی دایی برای فصل بعد محسوب می‌شود که به احتمال فراوان به دلیل اینکه دوران مقدس خدمت سربازی را می‌گذراند نمی‌تواند به قرمزهای پایتخت ملحق شود.
همچنین وحید طالب لو که رابطه خوبی با علی دایی دارد احتمال پیوستنش به پرسپولیس وجود دارد. رحمان احمدی دروازه‌بان سپاهان هم یکی از گزینه‌های مدنظر پرسپولیس است.
عبدالله کرمی هم در خط دفاعی بیشترین شانس برای سرخپوش شدن دارد.
آچار فرانسه فولاد جدی‌ترین گزینه برای ترمیم خط دفاعی پرسپولیس است به شرطی که سیدجلال حسینی از این تیم جدا شود.
قاسم حدادی فر هافبک ذوب آهن همچنان مدنظر علی دایی است.
رضا نوروزی مهاجم نفت تهران در خط حمله بیشترین شانس را برای سرخپوش شدن دارد. نوروزی هم مثل حدادی فر در نیم فصل گذشته می‌توانست سرخپوش شود اما در آخرین لحظات مشکلش با گل محمدی برطرف شد و در نفت ماندنی شد.
دایی برای جذب بازیکنان جدید برای فصل بعد الویت بندی کرده است که براین اساس اگر مسئولان پرسپولیس نتوانند بازیکنان اولویت اول را جذب کنند سراغ گزینه‌های 2 و سوم می‌روند. این بازیکنان شامل کریم انصاری فرد، اسماعیل شریفات، لوسینانو پریرا و سجاد شهباز زاده هستند.
گفتنی است، نیمی از بازیکنان ذکر شده را باید پرسپولیس بدانیم به شرطی که خود دایی سرمربی سرخپوشان بماند!
لازم به ذکر است؛ میلاد غریبی و رضا خانزاده به جمع سرخ‌ها باز می گردند. یونس شاکری هم شانسی برای بازگشت ندارد و احتمالاً محسن مسلمان هم مجبور به بازگشت به تیم ذوب آهن می‌شود. فرزاد حاتمی که نیم فصل دوم از فولاد به پرسپولیس پیوست به خاطر تعداد بالای مهاجمان آماده پرسپولیس زیاد فرصت بازی کردن به دست نیاورد بعد از پایان فصل به اتریش سفر کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن با تیم‌های اتریش مذاکراتی انجام داده است.
2219780 110 کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟
مهدی کیانی هم بازیکنان مدنظر علی دایی برای فصل بعداست.
*بازیکنان جوان لیگ در تیررس قلعه‌نویی

امیر قلعه نویی و نزدیکانش از هفته‌ گذشته فعالیت رسمی برای بستن تیم استقلال برای فصل بعد را آغاز کردند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که تیم استقلال تکلیف مدیریتش مشخص نیست، اما قلعه‌نویی به همراه دوستانش با چند بازیکن جوان مذاکراتی برای فصل بعد انجام دادند. امیر قلعه‌نویی نیز وعده داده که استقلال را مثل سال 83 خواهد ساخت به همین دلیل سراغ بازیکنان جوان و مطرح تیم‌های لیگ برتر رفته‌است.

 

بر اساس شنیده‌ها منصور عظیمی، دوست صمیمی قلعه نویی با کاوه رضایی بازیکن سایپا تماس گرفته و از وی خواسته برای فصل آینده به استقلال بیاید. کاوه رضایی آقای گل جام ملت‌های زیر 22 سال است. هر چند این روزها مصدومیت جزئی دارد.

 

کریم انصاری‌فرد،‌ علی کریمی (هافبک سپاهان)، مهدی شریفی، مهرداد بایرامی، ایوب والی، سجاد شهباز‌زاده و چند بازیکن دیگر نیز در فهرست بازیکنان مد نظر قلعه‌نویی برای فصل بعد هستند.

به هر حال قلعه‌نویی بلافاصله پس از اینکه ماندنش در تیم استقلال قطعی شود نسبت به جذب بازیکنان جوان اقدام می‌کند.

پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی، مهرداد اولادی، احمد جمشیدیان، کاروالیو، مجید غلام فرجاد، نظری باید برای فصل بعد با استقلال خداحافظی کنند. همچنین بوبکر کبه مهاجم اهل مالی استقلال با حضور در باشگاه استقلال و توافق با مسئولان این باشگاه قراردادش را فسخ و رضایت‌نامه‌اش را دریافت کرد.

 

البته در این میان قلعه‌نویی در راه تحول تیم خود را کاملا جوان نمی‌کند و می‌خواهد در کنار جوانی از تجربه‌ی بازیکنانی همچون رحمتی، حیدری، صادقی و عمران‌زاده هم استفاده کند تا برای فصل بعد جوانی و تجربه را یک‌جا در اختیار داشته باشد. بر اساس شنیده‌ها قرار است مهدی نظری مهاجم استقلال با میلاد فخر‌الدینی هافبک تراکتورسازی معاوضه شود. اما فخرالدینی نظر دیگری در این باره دارد. فخر‌الدینی بیان کرده بازیکن آزاد است و مسئولان تراکتورسازی نمی‌توانند وی را با نظری معاوضه کنند.

 

بر اساس شنیده‌ها مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم استقلال هم از تیم پدیده‌ی شاندیز پیشنهاد 2میلیاردی دارد. باید دید رحمتی با این پیشنهاد وسوسه‌انگیز به پدیده‌ی شاندیز می‌رود یا در استقلال می‌ماند!

 

گفتنی‌است محمد ابراهیمی معروف به اف 14 تیم تراکتورسازی یکی از بازیکنان مدنظر قلعه‌نویی برای فصل بعد است. اگر تونی در تیم تراکتورسازی بماند آن وقت ابراهیمی از تیم جدا می‌شود و شاید استقلال را به عنوان تیم جدیدیش برگزیند.

گفتنی‌است علی محمودی مدافع سپاهان دوست دارد در لیگ چهاردهم در استقلال بازی کند.

2219781 761 کادر فنی پرسپولیس به دنبال جذب چه بازیکنانی در نیم فصل هستند؟

در این میان حنیف عمران‌زاده هم پیوستنش به تیم سپاهان را شایعه دانسته است.

*شیوه ی یارگیری جدید توسط تیم پدیده‌ی مشهد

بازار شایعات در مورد قرار گرفتن بازیکنان مطرح در لیست خرید تیم فوتبال پدیده‌ مشهد داغ است.

مسئولان تیم پدیده‌ی مشهد قرار است با هزینه‌ای بالا تیمشان را برای فصل بعد ببندند تا با قدرت در لیگ برتر حاضر شوند اما وطن‌خواه مدیرعامل این تیم این موضوع را تکذیب کرده‌است.

به گفته مدیر عامل این تیم تازه لیگ برتری شده اولویت خود را برای جذب بازیکنان مشهدی و نامدار دیگر باشپاه های لیگ برتری گذاشته اند که از بین اینها می توان به رضا حفیقی و رضا عنابنی و دهنوی اشاره کرد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>