مطالب جدید

زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 93

  • 1248 بازدید
  • 20 اردیبهشت 1393
  • اخبار
زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 93Reviewed by Admin on May 10Rating: 5.0زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 93

بر اساس آخرین خبر های رسیده زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 93 که اولین یارانه پرداختی به خانوار پس از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه هاست ساعت 24 روز 23 اردیبهشت 1393 است که به حساب تمامی سرپرستان خانواری که در موعد مقرر برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام کرده بودند واریز خواهد شد.

مبلغ واریزی این دوره به ازای هر نفر بدون تغییر 45500 است. که در روز ساعت 24 روز 23 خرداد واریز خواهد شد.

n00013867 b زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 93دکتر نوبخت ، سخنگوی دولت در گفت و گویی با اعلام اینکه از 2 میلیون و چهارصد هزار نفری که از دریافت یارانه انصراف دادند یک هزار و دویست میلیارد تومان صرفه جویی شده است.

وی گفت : افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت هر لیتر بنزین در مرحله دوم هدفمندی در مقایسه با کشورهای همسایه با افزایش چند برابر در فاز اول این قانون قابل قیاس نیست و نظر ما نیز این بود که با افزایش قیمت حامل‌های انرژی، فشار زیادی به مردم وارد می‌‌شود و دولت نیز در تلاش است تا پایان سال این افزایش تورم را به زیر ۲۵ درصد کاهش دهد.

دکتر نوبخت نیز در ادامه گفت: در قانون پیش‌بینی شد که ۴۸ هزار میلیارد تومان از محل افزایش قیمت‌ها به علاوه ۱۱ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از محل بودجه عمومی به عنوان منبع برای فاز دوم هدفمندی‌ ها اختصاص داده شود.

وی عنوان کرد: از این مبلغ در سال جاری ۱۰ هزار میلیارد تومان از درآمد قانون هدفمندی به بخش تولید، ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان و ۲  هزار میلیارد تومان نیز به بیمه بیکاری تخصیص می‌ یابد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>