مطالب جدید

نیکی کریمی بازیگر سرشناس ایرانی در فیلم جدیدش به نام شیفت شب

  • 296 بازدید
  • 31 اردیبهشت 1393
  • سینما
نیکی کریمی بازیگر سرشناس ایرانی در فیلم جدیدش به نام شیفت شبReviewed by Admin on May 21Rating: 5.0نیکی کریمی بازیگر سرشناس ایرانی در فیلم جدیدش به نام شیفت شب

 آقای اصغری نویسنده فیلمنامه شیفت شب در این باره  بیان کرد: این برنامه یک تریلر خانوادگی است که موضوع این فیلم موضوعی جدید است و درباره زمان تولید فیلم شیفت شب خبر رسانی می شود.این فیلمنامه هنوز خرده کارهایی دارد و در حال حاضر داریم روی این فیلمنامه کار می کنیم.

نویسنده فیلمنامه دهلیز که حال نویسنده فیلمنامه شیفت شب است ادامه داد: فیلم شیفت شب بخاطر سوژه ای که داشت برای من تجربه خاص و دشواری بود و فکرمی کنم در بین دیگر کارهای خانم نیکی کریمی به دلیل سوژه و موضوع بکر این کار را متفاوت کرده است . ما برای ساخت این فیلمنامه با چند روانشناس وهمچنین چند جامعه شناس صحبت کرده ایم و تحقیقاتی هم در این باره داشته ایم زیرا این داستان به یک آسیب اجتماعی مربوط می شود.

20140513102358 70 نیکی کریمی بازیگر سرشناس ایرانی در فیلم جدیدش به نام شیفت شبآقای اصغری نیز افزود: اکثر صحنه های فیلبرداری در فضای خارجی است و همچنین وی از بازنویسی های بعد کار صحبت کرد و گفت: در زمان پاییزبه عبارتی تولید کار رتوش های مجددی روی این فیلمنامه صورت خواهد گرفت.و اگر در هنگام نوشتن کارگردان هم همراهی ام کند خوشحال می شوم . گمان میکنم که دراین نوع همکاری خروجی کار و متن فیلمنامه ای که روی کاغذ نوشته میشود به هم نزدیک است. گفتنی است که: این فیلم اول با نام “چنین گذشت بر من” انتخاب شده بود.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>