مطالب جدید

دستگیری حمله کنندگان به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قم

دستگیری حمله کنندگان به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قمReviewed by Admin on May 28Rating: 5.0دستگیری حمله کنندگان به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قم

کمتر از دو ماه از حادثه وحشتناک اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قم که انتشار فیلم آن جنایت هولناک در فضای مجازی باعث واکنش های زیادی شد می گذرد
فیلمی که هر بیننده‌ای را میخکوب می‌کند. وقتی پلیس در جریان صحنه‌های قمه‌کشی در این شبکه‌ها قرار گرفت به عملیات ویژه‌ای دست زد تا این موج نگران‌کننده را در میان شهروندان از بین ببرد. این اولین فیلم منتشر شده حوادثی نبود که افکار شهروندان را جریحه‌دار می‌کرد. با گذشت ۱۵روز از این حمله وحشتناک عملیات تعقیب و گریز کارآگاهان به پایان رسید و مردان شرور در عملیات جداگانه به آخر خط رسیدند اما هنوز فیلم این جنایت در شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شود. متهمان که در آخرین اقدام تبهکارانه خود با قتل پسر جوانی، نقشه خود را عملی کرده بودند، نمی‌دانستند فیلم جنایت خود را به‌زودی در شبکه‌های اجتماعی خواهند دید. پلیس با بررسی صحنه‌های این زورگیری خشن به مخفیگاه متهمان رسید. هرچند پخش
فیلم در شبکه‌های اجتماعی باعث شد پلیس به‌صورت ویژه دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دهد اما روند ردیابی این گروه از متهمان را به تاخیر انداخت.

هنوز یک ساعت از بامداد دهمین روز از سال جدید ( 93 ) نگذشته بود که، راننده خودرو ۲۰۶ پسر مجروحی را به بیمارستان شهید بهشتی قم آورد. هنوز دقایقی از ورود بیمار غرق در خون نگذشته بود که مردان قمه به دست وارد بیمارستان شدند، ناگهان مردان قمه به دست شروع به داد و فریاد و جوان مجروح را دنبال کردند. درحالی‌ که بیماران و مراجعه‌کنندگان وحشت کرده بودند ۵ مرد با حمله به پسر جوان او را به قتل ‌رسانند. با مخابره‌شدن این گزارش وحشتناک ماموران پلیس خود را به بیمارستان رساندند.

377867 2461 دستگیری حمله کنندگان به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی قم

تحقیقات حاکی از این بود که ۲ گروه در محله شادقلی‌خان قم با یکدیگر درگیر شده بودند. در این نزاع خیابانی، ۳ نفر از طرفین دعوا مصدوم شده بودند. پنج نفر از یک طرف دعوا و ۲ دقیقه بعد، طرف دیگر دعوا که مجروح شده بودند، جهت مداوا به بیمارستان شهید بهشتی مراجعه می‌کنند و به محض دیدن همدیگر مجددا با یکدیگر درگیر می‌شوند. در این درگیری پسر جوانی با ضربات چاقو از ناحیه گردن به قتل می‌ رسد.

اوضاع به قدری ترسناک بوده که در زمان ضرب و شتم، کادر پزشکی و پرستاران روپوش‌های خود را در آورده و از ترس جان، پنهان شده بودند و مأموران حراست بیمارستان که تنها یک گاز اشک‌آور همراه داشتند، نتوانستند مانع ورود مهاجمان شوند. با توجه به حساسیت موضوع پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و در اختیار کارآگاهان قرار گرفت و تیم‌های ویژه وارد عمل شدند و در عملیات پلیسی به شناسایی و دستگیری متهمان پرونده دست زدند.
فیلم این جنایت که در دوربین مداربسته بیمارستان ثبت شده بود در فضای مجازی و خبری قرار گرفت و انتشار صحنه‌های جنایت در شبکه‌های اجتماعی باعث نگرانی شده بود.

همین امر موجب شد تا ردیابی متهمان به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد. انتشار فیلم  خشن، سرنخ خوبی برای کارآگاهان جنایی بود. پلیس با جمع‌آوری اطلاعات و چهره‌نگاری و همچنین اقدامات پیچیده پلیسی توانست متهمان را دستگیر کند. علت وقوع درگیری، اختلافات قبلی بین طرفین بوده و جز پسر مصدومی که به اورژانس منتقل شده بود، ۵ تن از یک طرف دعوا و ۲ تن از طرف دیگر دعوا مجروح شده بودند.

سردار «رادان» جانشین فرمانده ناجا پیشتر اعلام کرده بود که برای این دسته از موضوعات، سایت و باشگاه خبرنگاران پلیس را راه‌اندازی کرده‌ایم و مردم می‌توانند اینگونه فیلم ‌ها و مطالب را دراختیار این مراکز قرار بدهند تا نیروی انتظامی بتواند از اینگونه فیلم ‌ها که مردم در اختیار پلیس قرار می دهند بهره اطلاعاتی و پلیسی ببرد.

در آخرین خبر هم در مورد این حادثه دادستان قم در دیدار با مردم قم اعلام کرد که حمله کنندگان به اورژانس بیمارستان قم در همان محل اعدام می شوند.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>