مطالب جدید

جدال ایران برای غلبه بر ایتالیا در لیگ جهانی والیبال

جدال ایران برای غلبه بر ایتالیا در لیگ جهانی والیبالReviewed by Admin on May 30Rating: 5.0جدال ایران برای غلبه بر ایتالیا در لیگ جهانی والیبال

جلسه فنی عمومی دیدار ولیبال دو تیم ملی کشورمان و حریف قدرتمند اروپایی آن یعنی ایتالیا از سری رقابت های لیگ جهانی والیبال 2014 امروز در هتلی که دو تیم در آن حضور دارند برگزار شد.

در این جلسه مشتاق محمد نماینده فدراسیون بین المللی والیبال و ناظر برگزاری مسابقه ایران و ایتالیا شرایط برگزاری بازی را برای هر 2 تیم تشریح کرد و قرار شد ایران در مسابقه نخست با لباس سفید و در مسابقه دوم با لباس قرمز به میدان برود و بازیکنان ایتالیا در هر 2 مسابقه لباس آبی تیره بر تن کنند.

سیستم ویدئو چلنج یکی از قوانین فدراسیون بین المللی والیبال است که بر اساس آن در صورتی که تیم‌ها به رأی داور اعتراض داشته باشند فیلم صحنه مشکوک بازبینی می‌شود تا تصمیم صحیح گرفته شود اما یکسان اجرا نشدن این قانون در کشور های مختلف از جمله ایتالیا باعت اعتراض سرمربی والیبال تیم ملی کشورمان شده است.

201377 720 جدال ایران برای غلبه بر ایتالیا در لیگ جهانی والیبالوی با اشاره به اینکه این قانون در ایتالیا، لهستان و روسیه به 3 شیوه مختلف اجرا می‌شود اعتقاد داشت؛ قوانین فدراسیون بین المللی باید در همه کشورها به صورت یکسان اجرا شود تا تیم‌ها دچار مشکل نشوند.

در ایتالیا سیستم ویدئو چلنج فقط برای مشخص شدن اوت توپ یا فرود آن به داخل زمین اجرا می‌شود و برخورد توپ به دست مدافعین روی تور را شامل نمی‌شود. استناد ایتالیایی‌ها به مکاتبه‌ای از فدراسیون جهانی بود که به آنها مجوز استفاده از این سیستم را داده بودند و اعلام کرده بودند که در برزیل، روسیه و لهستان سیتم دفاع روی تور اجرا خواهد شد. قانون دیگری که ایتالیایی ها قصد اجرای آن را در لیگ جهانی ندارند لزوم برگزاری نشست خبری پس از مسابقه است.

مشتاق محمد ناظر برگزاری مسابقه ایران و ایتالیا در نشست فنی عمومی بر لزوم برگزاری نشست خبری تاکید کرد اما مسئول رسانه‌ای مسابقات لیگ جهانی در ایتالیا اعلام کرد برنامه‌ای برای این مسئله ندارند اما در صورتی که خبرنگاران زیادی برای برگزاری نشست درخواست کنند این کار انجام خواهد شد.

همچنین اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی ایران برای این 2 مسابقه سعید معروف، مهدی مهدوی، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد موسوی، عادل غلامی، سامان فائزی، میلاد عبادی پور، علیرضا مباشری، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و عبدالرضا علیزاده را برگزیده است. با تصمیم بوبو، آرمین تشکری در این 2 بازی استراحت می‌کند. ضمن اینکه مائورو بروتو سرمربی این تیم برای دیدار با ایران جیری کوار، سیمونه پارودی، لوکا وتوری، گابریله ماروتی، سالواتوره روسینی، داویده سایتا، ایوان زایتسف ، فیلیپو لانزا، سیمونه بوتی، دراگان تراویسا، متئو پیانو و امانوئل بیرارلی را برگزیده است.

ماروتی، سایتا و لانزا 3 بازیکن جدید ایتالیا در این مسابقه هستند که جایگزین میکله بارانویچ، جیولیو سابی و لوئیجی رانداتزو شده اند.

تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا از ساعت 23 امروز (جمعه) و 22:30 یک‌شنبه (به وقت تهران) در 2 شهر تریسته و ورونا به مصاف هم می‌روند.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>