مطالب جدید

دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را گرفت

دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را گرفتReviewed by Admin on Jun 5Rating: 5.0دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را گرفت

طبق خبرهای شنیده شده از دانشگاه ارومیه، در چند روزگذشته در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه  ارومیه جشن فارغ التحصیلی ورودی های ۸۹ رشته های جنگلداری و مرتع و آبخیزداری برگزار شد که این جشن با حاشیه هایی همراه بود…

14017902551 دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را گرفت

دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را در این مراسم گرفت

این جشن با حضور ریاست دانشکده منابع طبیعی، معاونت اداری و مالی دانشگاه، کارشناس معاونت فرهنگی و مسئول انجمن های علمی، اساتید دانشکده، دانشجویان و همچنین با جمعی از خانواده های دانشجویان برگزار شد و کارگردانی این جشن هم توسط یکی از اساتید گروه تئاتر دانشگاه ارومیه انجام شد.

در این مراسم که سخنرانی آن بر عهده  رئیس این دانشکده بود ، و همچنین اجرای زنده موسیقی، پخش کلیپ هایی از دوران بچگی دانشجویان و … به همراه داشت. و در آخر مجری جشن فارغ التحصیلی راهی پشت تریبون شد تا دم از مغرور ترین و خوش تیپ ترین دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده منابع طبیعی ارومیه و کسب جایزه[!] توسط آنان بزند.

14017902562 دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را گرفت

دانشجو دختر دانشگاه ارومیه جایزه خوشتیپ ترین دانشجو را گرفت

 و  اندکی بعد  با تشویق های حضار خوشتیپ ترین، شوخ ترین، درس خوان ترین و مسئولیت پذیرترین دختر و پسر فارغ التحصیل به روی صحنه رفتند تا جایزه خود را [!] دریافت کنند و جایزه خوشتیپ ترین این مراسم به یکی از  دانشجویان دختر اختصاص یافت.

 


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>