مطالب جدید

جزئیات سانحه تصادف دو قطار در محور تهران مشهد

جزئیات سانحه تصادف دو قطار در محور تهران مشهدReviewed by Admin on Jun 6Rating: 5.0جزئیات سانحه تصادف دو قطار در محور تهران مشهد

اسامی جانباخته و مصدومین سانحه تصادف دو قطار در دامغان

14 6 6 115881 جزئیات سانحه تصادف دو قطار در محور تهران مشهد
فهرست اسامی آسیب دیدگان شب پیش در سانحه برخورد دو قطار در محور تهران-مشهد اعلام شد.

 در صورتی که هلال احمر کشته شدگان این سانحه را دو نفر به همراه 35 مصدوم اعلام کرد اما شرکت حمل و نقل ریلی رجاء کشته شدگان این تصادف را تنها یک پیرمرد 60 ساله اعلام کرد.

شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با بیان عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم افزود در این سانحه تصادف متاسفانه یک مسافر حدودا 60 ساله با نام آقای تیموری درگذشت.
طبق اطلاعیه اعلام شده توسط  شرکت رجاء که در روز پیش با برخورد دو قطار رخ داده 31 مجروح به همراه داشته و بلافاصله ماموران امداد و نجات در آنجا حضور یافته و مصدومین را به بیمارستان های شهر دامغان و سمنان انتقال دادند. و در آنجا تحت درمان قرار گرفتند.و تعداد 20 نفر از این مصدومین با درمان سرپایی مرخص شده و دیگر مصدومان هم در حال مداوا هستند.مدیر اورژانس سمنان هم حال دیگر مصدومین را رضایت بخش اعلام کرد
و همچنین این شرکت در ادامه اطلاعیه خود نیز اعلام کرده که در این تصادف 15 نفراز مصدومین زن و 14 مصدوم مرد و همچنین 2 نفر خردسال و 3 مصدوم دیگر هم از خدمه قطار بوده اند که بعد از امداد رسانی و انتقال مصدومین به بیمارستان همه مسافر ها با دو قطار عازم مشهد شدند. و حال به مقصد رسیده اند.

شرکت رجاء با بیان خبری که همه مصدومین این قطار تحت پوشش بیمه هستند،اعلام کرد:با حضور مدیران و نمایندگان شرکت رجاء در محل وقوع سانحه و بیمارستان های شهر دامغان و سمنان از مصدومین این تصادف نحو لازم دلجویی میشود. همچنین علت رخ دادن این سانحه تصادف درحوزه تخصص و مسئولیت کمیسیون عالی بررسی سوانح راه‌آهن است که با مشخص شدن دلیل این سانحه توسط کمیسیون مذکور اعلام میشود.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>