مطالب جدید

شبهای برره 2 به دنبال مجوز

شبهای برره 2 به دنبال مجوزReviewed by Admin on Jun 8Rating: 5.0شبهای برره 2 به دنبال مجوز
خشایار الوند فیلمنامه نویس اعلام کرد که در حال حاضر به کار کردن روی بازنویسی فیلمنامه فیلم جدید بهروز افخمی است،و همچنین درمورد همکاری با محسن تنابنده و مهران مدیری به عنوان دو بازیگر در این فیلم  جدید شرح داد.
و همچنین آقای خشایار الوند نیز افزود که بزودی بازنویسی این فیلم جدید آقای افخمی به پایان می رسد، فیلمنامه اولیه این فیلم جدید سینمایی را آقای رفیعزاده نوشته است و کارگردانی این فیلم هم بر عهده  افخمی است. پس از اینکه آقای مدیری و آقای تنابنده بازیگران اصلی این فیلم جذاب انتخاب شدند،  به پیشنهاد دادند که فیلمنامه را بازنویسی کنم.
2 1 201467204053 شبهای برره 2 به دنبال مجوز


الوند افزود که داستان این فیلم جدید بسیار جالب و بامزه است و هم اکنون مشغول بازنویسی این فیلمنامه هستم و با توجه به تغییراتی که در این فیلم انجام شده، زیاد به فیلمنامه اولیه شباهت ندارد. وی ادامه داد: هرچند نگارش فیلمنامه در سینماسختتر  از تلویزیون است و سلیقه های مختلف در نگارش فیلمنامه در سینما تاثیر دارد.  اما من همه ی سعی خود را خواهم کرد تا وظیفه ام را در نگارش این فیلم بامزه به خوبی انجام دهم.
این فیلمنامه نویس در پاسخ به این که آقای تنابنده چه اندازه در بازنویسی این فیلمنامه به وی کمک خواهد کرد؟ اعلام کرد:  قطعا آقای تنابنده در بازنویسی این فیلمنامه به من کمک خواهد کرد. تنابنده ایده های بسیار جالبی دارد که در جذاب کردن نقش خودش و کلیت فیلمنامه هم تاثیرگذار خواهد بود.

وی درمورد همکاری جدیدش با مدیری برای نگارش این سریال در تلویزیون بیان کرد: هم اکنون برای ساخت سریال مهران مدیری برای تلویزیون در حال بحث و گفتگو هستیم، و هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم. قرار بود فصل دوم مجموعه تلویزیونی «شبهای برره» را بسازیم که هنوز برای ساخت این سریال جذاب با تلویزیون به نتیجه ای  نرسیده ایم.اگر برای ساخت فصل دوم مجموعه  «شبهای برره» با تلویزیون به نتیجه ای نرسیم، روی طرح دیگری فکر میکنیم که و  تولید این مجموعه  به آخر سال جاری موکول می شود.

 


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>