مطالب جدید

پیروزی قاطع ملی پوشان والیبال در برابر برزیل مدعی

پیروزی قاطع ملی پوشان والیبال در برابر برزیل مدعیReviewed by Admin on Jun 8Rating: 5.0پیروزی قاطع ملی پوشان والیبال در برابر برزیل مدعی

تیم ملی والیبال کشورمان دیروز در حالی در برابر تیم قدرتمند و پرافتخار برزیل قرار گرفت که در بازی پیشین و روز قبل خود در برابر این تیم در بازی بسیار نزدیک تن به شکست داده بود ولی در بازی دیروز با نمایشی خیره کننده توانست بر برزیل قهرمان نه دوره لیگ جهانی والیبال به برتری 3 بر صفر برسد.

ملی پوشان والیبال ایران عصر امروز به وقت تهران در چهارمین مسابقه خود در لیگ جهانی به مصاف برزیل رفتند.

شاگردان کواچ که در بازی روز گذشته با نتیجه نزدیک 3-2 شکست خورده و یک امتیاز گرفتند، این بار برای کسب پیروزی به میدان رفتند و از همان ابتدا نشان دادند که هدف شان کسب سه امتیاز مسابقه است.

ملی پوشان ایران با ارائه یک بازی کم اشتباه و مقتدرانه در ست اول توانستند با نتیجه قابل توجه 25-18 حریف قدرتمند و سرشناس خود را مغلوب کنند.

115005 پیروزی قاطع ملی پوشان والیبال در برابر برزیل مدعیدر ست دوم نیز این تیم ایران بود که بهتر ظاهر شد و توانست 25-21 به برتری برسد و در آستانه کسب یک پیروزی بزرگ قرار بگیرد.

در ست سوم تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد اما شاگردان کواچ از اواسط این ست توانستند از حریف پیشی بگیرند و به برتری 25 – 22 برسند تا نتیجه ای خارق العاده کسب کنند؛ کسب برتری سه بر صفر در خانه برزیل و سه امتیاز با ارزش. این نخستین برتری والیبال ایران برابر برزیل محسوب می شود.

با این برتری ایران 4 امتیازی شد و بالاتر از لهستان سه امتیازی به رده سوم و به یک قدمی برزیل 5 امتیازی رسید. ایتالیا با 15 امتیاز صدرنشین مقتدر این گروه است.

از گروه اول که ایران در آن حضور دارد در صورتی که ایتالیا صعود کند به علت اینکه میزبان است یک تیم دیگر هم به گروه بعدی صعود خواهد کرد که به احتمال بسیار زیاد از این گروه چهار تیمه سه تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>