مطالب جدید

مراسم افتتاحیه جام جهانی برزیل

مراسم افتتاحیه جام جهانی برزیلReviewed by Admin on Jun 13Rating: 5.0مراسم افتتاحیه جام جهانی برزیل

در حالی مسئولان جام جهانی آماده برگزاری مراسم افتتاحیه جام جهانی بیستم در شهر سائوپائولو برزیل می شوند که امیدوارند اتفاقات تلخی که در دو دهه پیش در جام حهانی 1994 آمریکا رخ داد این بار هم در این شهر تکرار نشود در آن سال در مراسم افتتاحیه وینفری از جایگاه سقوط و آسیب دید

طبق زمانبندی اعلام شده، درهای ورزشگاه جدید شهر سائوپائولو با 68 هزار صندلی از ساعت 7:15 دقیقه بعدازظهر به وقت محلی باز می‌شوند و پیش‌بینی این است طی 25 دقیقه ظرفیت ورزشگاه با حضور تماشاگران پر شود. بیش از 600 ژیمناست، آکروباتیست و افرادی که با پاهای چوبی بلند راه می‌روند، طی برنامه‌ای با توپی نورانی ال‌ای‌دی (پخش کننده نور از جنس دیود) بازی می‌کنند.

 قرار است اجرای ترانه “ما بهترین هستیم” توسط 2 هنرمند از دیگر برنامه‌های مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال 2014 برزیل است. مراسم بدون تاخیر برگزار می‌شود و در آن هیچ خبری از آتش‌بازی در این مراسم نیست. اما قرار است “کاپوایرا” هنر رزم برزیلی‌ها که شامل حرکت و نشانه‌ها و المان‌های این کشور است را در مراسم افتتاحیه اجرا کند.

80870475 5052020 مراسم افتتاحیه جام جهانی برزیل

این مراسم افتتاحیه پیش‌درآمدی برای بازی دو تیم ملی فوتبال برزیل و کرواسی است که به عنوان مسابقه افتتاحیه جام جهانی 2014 برگزار می‌شود. یکی از نگرانی‌های موجود این است ورزشگاه تازه تاسیس به سرعت برای مراسم و بازی افتتاحیه جام جهانی 2014 برزیل مهیا نشده باشد اما برنامه‌ریزان و مدیران این مراسم بر این باور هستند این مراسم افتتاحیه هم شان مراسم افتتاحیه دوره‌های گذشته بوده و به لحاظ کیفی از آن‌ها پایین‌تر نخواهد بود.

 دافنه کورنز کارگردان هنری مراسم افتتاحیه جام جهانی 2014 که اهل بلژیک است، درباره این مراسم گفته است:” افتتاحیه نشان‌دهنده شکوه گنجینه‌های کشور برزیل یعنی طبیعت، مردم و فوتبال است. کار کردن با کسانی که برای مراسم افتتاحیه حضور دارند، بسیار شگفت‌انگیز است.

 وی اضافه کرد:” مردم اینجا احساس خاصی دارند و بسیار هیجان زده هستند. وقتی با آن‌ها کار می‌کنیم احساس خستگی نمی‌کنند، گرمای هوا آزارشان نمی‌دهند و از اینکه هر روز کاری تکراری را انجام می‌دهند ناراحت نیستند. همگی هر روز با لبخندی به لب کار را برای آماده شدن مراسم افتتاحیه انجام می‌دهند که این حس و حال شگفت‌انگیز است.”

به زودی از سایت درهمستان مراسم افتتاحیه جام جهانی برای دانلود شما بزرگواران گرامی قرار می گیرد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>