مطالب جدید

هلند انتقام سختی از اسپانیا در جام جهانی گرفت

هلند انتقام سختی از اسپانیا در جام جهانی گرفتReviewed by Admin on Jun 14Rating: 5.0

تیم ملی هلند و اسپانیا از سری رقابت های گروه دوم جام حهانی 2014 ساعت 23:30 دقیقه دیروز به وقت تهران به مصاف هم رفتند که تیم ملی هلند انتقام فینال جام جهانی گذشته آفریقا جنوبی را از اسپانیا گرفت و این تیم را با نتیجه تحقیر آمیر 5 بر 1 در هم کوبید تا خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام بیستم معرفی کند.

poland espanish wl 2014 هلند انتقام سختی از اسپانیا در جام جهانی گرفتتیم های ملی هلند و اسپانیا در یکی از حساس‌ ترین دیدار‌های مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل در سالوادور (شهری در برزیل ) به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه پرگل 5 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

این دیدار در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود. آلونسو از روی نقطه پنالتی برای اسپانیا و فان پرسی برای هلند گلزنی کردند.

اما با شروع نیمه دوم این مسابقه  این تیم ملی هلند بود در دقیقه 53 بازی موفق شد با ضربه آرین روبن به گل برتری برسد. کنترل توپ زیبای این بازیکن و شوت هنرمندانه او لاله‌های نارنجی را پیش انداخت. هفت دقیقه بعد فان پرسی با شوتی سرکش دیرک دروازه کاسیاس را به لرزه درآورد.

دی‌وریج مدافع پیش تاخته هلند موفق شد در دقیقه 64 دروازه اسپانیا را برای بار سوم باز کند.

هلند در ادامه جریان بازی دست از تلاش نکشید و موفق شد گل چهارم خود را نیز توسط فان‌پرسی به ثمر برساند. اشتباه مرگبار کاسیاس و فرصت‌طلبی فان پرسی باعث شد این بازیکن دروازه لاروخا را برای بار چهارم باز کند اما این پایان کار نبود. حرکت نفوذی روبن در دقیقه 80 با پشت سر گذاشتن راموس باعث شد تا مهاجم بایرن‌مونیخ تیر خلاص را نیز بر پیکر اسپانیا شلیک کند.

در این بازی خط دفاعی اسپانیا و به خصوص کاسیاس دچار اشتباهات فراوانی شدند که باعث شد اسپانیا یکی از تلخ ترین شکست های تاریخ خودش را پذیر باشد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>