مطالب جدید

نتیجه دیدار آرژانتین و بوسنی هم گروه های ایران

نتیجه دیدار آرژانتین و بوسنی هم گروه های ایرانReviewed by Admin on Jun 16Rating: 5.0نتیجه دیدار آرژانتین و بوسنی هم گروه های ایران

تیم ملی آرژانتین در نخستین بازی خودش از سری رقابت های گروهی جام جهانی 2014 توانست با برتری خفیفی بوسنی را از پیش رو بردارد

آلبی سلسته در دقیقه 3 صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که “مسی” آن را روی دروازه فرستاد که پس از برخورد به “مارکوس روخو” به پای “کولاسیناچ” اصابت کرد و وارد دروازه شد تا سومین گل به خودی جام نیز رقم بخورد.

در ادامه دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند. البته بازیکنان بوسنی در دقایق پایانی نیمه نخست چندین فرصت گلزنی روی دروازه آرژانتین ایجاد کرد که “سرخیو رومرو” این موقعیت ها را به خوبی دفع کرد تا نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان “آلخاندرو سابیا” به پایان برسد.

201623 نتیجه دیدار آرژانتین و بوسنی هم گروه های ایران

دانلود خلاصه بازی آرژانتین بوسنی

بوسنی در آغاز نیمه دوم بازی هوشمندانه‌ای از خود به نمایش گذاشت و توانست چندین فرصت گلزنی نیز روی دروازه‌ آرژانتین ایجاد کند اما در نهایت بازیکنان آرژانتین با درخشش “آنخل دی‌ماریا” و “لیونل مسی” توپ و میدان را در اختیار گرفتند.

“لیونل مسی” در دقیقه 65 با جا گذاشتن چند بازیکن حریف موفق شد با شوتی زمینی دروازه بوسنی را باز کند. در ادامه بازیکنان آرژانتین چندین فرصت گلزنی دیگر نیز روی دروازه حریف خود ایجاد کردند اما در شبی که مهاجمان آرژانتین فروغ همیشگی خود را نداشتند، مهاجمان این تیم قدر فرصت‌های خود را ندانستند. بوسنی در ادامه موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند. “لولیچ” در دقیقه 87 موفق شد توپ را از بین پاهای دروازه بان آرژانتین عبور دهد تا اولین گل تاریخ بوسنی را در جام جهانی به ثمر برساند. به این ترتیب آرژانتین موفق شد این دیدار را با نتیجه 2 بر یک به سود خود به پایان ببرد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>