مطالب جدید

دکتر روحانی در خانه در حال تماشای بازی تیم ملی در جام جهانی

دکتر روحانی در خانه در حال تماشای بازی تیم ملی در جام جهانیReviewed by Admin on Jun 18Rating: 5.0تیپ اسپرت دکتر حسن روحانی هنگام مسابقه تیم ملی در جام جهانی

رییس جمهوری ، دکتر حسن روحانی در خانه با لباسی جالب در حال تماشای بازی تیم ملی در جام جهانی

عکسی بسیار جالب و دیدنی از رییس جمهور دکتر حسن روحانی در خانه در حال دیدن اولین بازی ایران در جام جهانی مقابل تیم ملی نیجریه

178080 دکتر روحانی در خانه در حال تماشای بازی تیم ملی در جام جهانی

رئیس جمهور ایران یکی از تماشاگران ویژه دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل نیجریه در جام جهانی بود. وی پس از پایان مسابقه گفت : “به بچه هامون افتخار می کنم که این نخستین امتیاز را به دست آوردند.”

تیپ اسپرت دکتر حسن روحانی هنگام مسابقه تیم ملی در جام جهانی

تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی برزیل ساعت ۲۳:۳۰ روز دوشنبه (به وقت ایران) به مصاف نیجریه رفت و در پایان برابر حریف خود به نتیجه تساوی بدون گل رسید.

علاوه بر تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران که تماشاگر این مسابقه بودند، حسن روحانی رئیس جمهور ایران هم اولین بازی ایران در جام جهانی برزیل را از طریق تلویزیون به تماشا نشست.

77eij51aqfoilgunv84 دکتر روحانی در خانه در حال تماشای بازی تیم ملی در جام جهانی

روحانی با انتشار عکسی در صفحه توئیتر خود نوشت: ” به بچه هامون افتخار می کنم که نخستین امتیار را به دست آوردند. امیدوارم امتیازهای دیگری در راه باشد”.

رییس جمهور پیش از این وعده داده بود در صورتی که ملی‌ پوشان ایران با صعود از مرحله گروهی خبرهای خوشی به مردم ایران بدهند، او هم به آنها خبرهای خوبی خواهد داشت.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>