مطالب جدید

درگذشت پدر داریوش فرضیایی

درگذشت پدر داریوش فرضیاییReviewed by Admin on Jun 21Rating: 5.0درگذشت پدر داریوش فرضیایی
درگذشت پدر داریوش فرضایی و تصویری که حاشیه هایی به دنبال داشت
پدر عمو پورنگ بر اثر سرطان در روز پنج شنبه 29 خرداد دعوت حق را لبیک گفت. و بعداز آن عکس یادگاری عمو پورنگ به همراه پدرش، به عنوان عکس یادگاری با جنازه در سایت‌های خبری می‌چرخد.
2 1 2014620113861 درگذشت پدر داریوش فرضیایی

 در روز پنج شنه پدر عمو پورنگ در سن 85 سالگی دار فانی را وداع گفت

بعداز آن عمو پورنگ با منتشر کردن تصویری در کنار پدرش در اینستاگرام نوشت: «پدر عزیزم تولدت مبارک؛ خوش بحالت که زنده شدی و ما همچنان مرده در این دنیای بی‌ارزش غوطه‌وریم… شادی روح همه رفتگان صلوات»

ساعاتی پس از انتشار این عکس، سایت‌های مختلف آن را با تیترهایی نظیر «تصویر 18+ : عکس یادگاری عمو پورنگ با جنازه پدرش!!» منتشر کرده و برخی از آنها هم شرح و تفسیرهایی مبنی بر زشت بودن این کار مجری محبوب برنامه‌های کودکان ارائه کردند. برخی هم عنوان کردند که عموپورنگ به واسطه تاثیر بسیاری که بر ذهن کودکان دارد نباید این کار را انجام می‌داد.

این اظهارنظرها درحالی عنوان می‌شود که حقیقت ماجرا چیز دیگری است.این عکس یادگاری متعلق به روزهای آخر حیات و زمانی است که پدر داریوش فرضیایی به علت دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان بسیار فرتوت شده است.

مراسم ختم زنده یاد فرضیایی روز دوشنبه 2 تیرماه ساعت 17:30 الی 19 در مسجد بلال واقع در خیابان ولیعصر(عج)، پایین‌تر از پارک وی، جنب صداوسیما برگزار می‌شود.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>