مطالب جدید

طعنه های فردوسی پور به علیرضا حقیقی

طعنه های فردوسی پور به علیرضا حقیقیReviewed by Admin on Jun 24Rating: 5.0طعنه های فردوسی پور به علیرضا حقیقی

یکم تیر ماه در جریان پخش دیدار تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی آرژانتین عادل فردوسی پور گزارشگر سرشناس که از نیمه دوم این بازی به دلیل کیفیت بد صدای ارسالی از برزیل به جای مزدک میرزایی مسوولیت گزارش این بازی را برعهده گرفت، کاملاً از خجا

635386829760054129 طعنه های فردوسی پور به علیرضا حقیقی

 عادل فردوسی پور که نشان داده اگر با بازیکنی رابطه خوبی نداشته باشد، ابایی از طعنه و کنایه زدن به او در هر جایگاه و رده ای را ندارد، بارها حقیقی را آماج طعنه‌های خود قرار داد. او که همچون علی کریمی از حقیقی هم دل خوشی ندارد، یکبار به موهای او گیر داد که آرایش آن به زعم فردوسی پور از بازی قبل ایران با نیجریه تا الان تغییری نکرده(!) و یک بار هم گفت که هیچکس به جز دوستان و خانواده حقیقی تا قبل از آغاز جام‌جهانی انتظار حضور او در دروازه تیم ملی کشورمان را نداشتند.

او این طعنه های شیک را در حالی مطرح کرد که حقیقی بهترین نمایش خود را در زمین داشت و بارها منجی دروازه تیم کشورمان بود. البته در لحظاتی هم که فردوسی پور متوجه تندی صحبت‌ های خود می‌ شد، در یکی دو جمله از عملکرد حقیقی تمجید کرد تا شاید زهر حرف‌هایش را بگیرد.

اگرچه نوع گزارش این بازی پراسترس و به شدت هیجان انگیز از سوی فردوسی‌پور بهتر از میرزایی بود، فردوسی‌ پور همیشه با ادبیاتی که اندکی طنز هم چاشنی آن شده به گزارشگری می‌ پردازد که میرزایی فاقد آن است. در گزارش شنبه شب نیز میرزایی جدا از کیفیت پایین صدا، در همان نیمه نخست با لحنی جدی به توصیف اتفاقات بازی می‌پرداخت که استرس بیننده ایرانی را نه تنها مهار نمی‌کرد که بر آن می‌افزود. شیوه ای که مناسب این بازی نبود و با جایگزینی فردوسی پور تا حدود زیادی تعدیل و تلطیف شد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>