مطالب جدید

درخواست بازیکنان تیم ملی از کی روش برای ماندن در ایران

درخواست بازیکنان تیم ملی از کی روش برای ماندن در ایرانReviewed by Admin on Jun 26Rating: 5.0درخواست بازیکنان تیم ملی از کی روش برای ماندن در ایران

چشمان گریان فوتبالیست های تیم ملی ایران و درخواست و خواهش از کی روش برای ماندن در ایران ـ کارلوس کی روش : من عاشق بازیکنان ایران هستم

تیم فوتبال ملی ایران- یک شب فراموش نشدنی… تیم ایران شکست خورد و فضا بسیار رمانتیک بود دراماتیک بود. این فوتبالیست ها پس از جلسه یک ساعته با کارلوس کروش، با چشمان قرمز از رختکن خارج می‌شدند.
14 6 12 210332 درخواست بازیکنان تیم ملی از کی روش برای ماندن در ایران

فرهاد عشوندی؛ خبرنگار اعزامی خبرآنلاین به برزیل/ برای همه جالب بود که بدانند در جلسه یک ساعته کروش با بازیکنان تیم ملی چه گذشته. در رختکن که باز شد، تا حدودی می‌شد حدس زد چه اتفاقی افتاده. اما باور کردنش سخت بود. چشم‌های قرمز بازیکنان جلب توجه می‌کرد. کروش در رختکن را نبست، بلکه بازیکنان در را بستند تا از او بخواهند که در ایران بماند. یک ساعت تمام بازیکنان از او درخواست کردند که در ایران بماند. برایش اشک هم ریختند.
کروش که بیرون آمد، با خبرنگار خبرآنلاین مواجه شد و خیلی زود گفت: «چیزی برای گفتن باقی نمانده است.» اما از او در مورد حسی که مردم ایران دارند پرسیدیم. حسی که از قبل جام جهانی تا به امروز، چرخش زیادی داشته و از ناامیدی محض، به شرایطی رسیدیم که توقع صعود داشتیم. سرمربی تیم ملی در سه بخش جواب این سوال را داد که حرف‌های او بوی امید به آینده می‌داد؛ در حالی که در همان لحظات، همه ناامید بودند و از رفتن کروش حرف می‌زدند: «ما از آن چیزی که بودیم، بهتر کار کردیم. از آن چیزی که توقع می‌رفت بهتر بودیم یا بدتر؟ من در مورد توقعات صحبت می‌کنم. تیم ملی ایران در شرایط بهتری قرار گرفته و جایگاه آن را بالاتر برده‌ایم. ما توقعات را برآورده کردیم.»
کروش حرفش را قطع نکرد و به سراغ نکته دوم رفت: «نکته دوم: ما به معنای واقعی باعث لذت، افتخارآفرینی، احترام گذاشتن و غرور هواداران فوتبال ایران شده‌ایم.» در همین لحظه بود که آندرانیک تیموریان از کنار او رد شد و با سرمربی تیم ملی شوخی کرد که کروش گفت: «نکته سومی هم هست. اینکه من در عشق بازیکنان ایران افتاده‌ام و عاشق بازیکنان ایران هستم. آن‌ها همیشه در قلب من باقی خواهند ماند. حتی نمی‌دانم به خاطر این تعهد و انگیزه بالا، چطور از آن‌ها تشکر کنم. امیدوارم ملت ایران هم به این نکته احترام بگذارند. امیدوارم همین میراث به ایران کمک کند که قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.»


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>