مطالب جدید

برتری تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان

برتری تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستانReviewed by Admin on Jun 28Rating: 5.0برتری تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در برابر لهستان توانست با نتیجه 3 بر یک این تیم مدعی را شکست دهد و خود را یک قدم دیگر به صعود به مرحله بعد نزدیک کند

از هفته ششم لیگ جهانی والیبال از ساعت 21 امشب تیم‌های والیبال ایران و لهستان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ملی ایران توانست با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای (23-25، 25-16، 25-11 و 25-19) به برتری برسد.

00967422 برتری تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان

گیم اول:

در آغاز این دیدار هر دو تیم نخستین گیم را پایاپای آغاز کردند. با وجود اینکه ایران توانست اختلاف امتیاز را به عدد 2 برساند، اما لهستانی‌ها موفق شدند به امتیاز برابر 7 برسند و در نهایت هم نخستین تایم استراحت فنی برای لهستان رقم خورد. بعد از این تایم استراحت هر دو تیم بازی را با اختلاف یک امتیاز دنبال می‌کردند که این بار ایران توانست دومین تایم استراحت فنی را به دست آورد. هر دو تیم بازهم با امتیاز برابر کار را دنبال کردند، اما در نهایت لهستان با امتیاز 25 بر 23 ست نخست را پیروز شد.

نتایج والیبال

گیم دوم:

در این گیم بازهم مانند گیم نخست بازی را پایاپای آغاز کردند، اما این بار ملی‌پوشان کشورمان با 3 اختلاف توانستند نخستین تایم استراحت فنی را به نام خود ثبت کنند. قائمی با زدن چند سرویس موثر اختلاف را با حریف به 6 امتیاز رساند. برتری ایران در ادامه این بازی با سرویس‌های خوب سایر بازیکنان ادامه داشت و توانست با نتیجه 16 بر 9 دومین استراحت فنی را به دست آورند. ملی‌پوشان ایران برتری خود را در ادامه این گیم حفظ کردند و توانستند با اختلاف 9 امتیاز و با نتیجه 25 بر 16 به برتری برسند تا نتیجه یک بر یک پیگیری شود.

گیم سوم:

در این گیم هم تیم ملی ایران با عملکرد خوب و با اختلاف توانست با نتیجه 8 بر 4 نخستین استراحت فنی این گیم را به دست آورد. در این گیم هم ایران توانست با ارائه یک بازی جذاب اختلافش را با حریف بیشتر کرده و به استقبال دومین استراحت فنی برود. والیبالیست‌های کشورمان رفته رفته اختلاف را بیشتر کرده و در پایان توانستند با نتیجه 25 بر 11 پیروز این گیم شوند.

گیم چهارم:

در این گیم اما از همان ابتدا بازی پایاپای دنبال شد. بعد از تساوی هر دو تیم در امتیاز 8 ملی‌پوشان ایران توانستند کم‌کم اختلاف را بیشتر کنند تا زنگ دومین وقت استراحت فنی با نتیجه 16 بر 13 به سود ایران به صدا دربیاید. در ادامه این دیدار بازهم برتری ملی‌پوشان کشورمان ادامه داشت که در پایان ایران توانست این ست را هم با نتیجه 25 بر 19 به برتری برسد.

ملی پوشان والیبال کشورمان اگر از سه بازی آینده فقط دو امتیاز دیگر کسب کنند صعود خود را به دور بعدی لیگ جهانی والیبال مسجل می کنند.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>