مطالب جدید

مدافع کلمبیا با خطا بر روی نیمار تهدید به مرگ شد

مدافع کلمبیا با خطا بر روی نیمار تهدید به مرگ شدReviewed by Admin on Jul 5Rating: 5.0مدافع کلمبیا با خطا بر روی نیمار تهدید به مرگ شد

مدافع کلمبیا با خطا بر روی نیمار تهدید به مرگ شد

خوان کامیلو زونیگا در حالی نلاش می کرد یک توپ را از نیمار بگیرد در همین حین زانوی این بازیکن تیم ملی کلمبیا به کمر فوق ستاره برزیلی تیم بارسلونای اسپانیا ( نیمار ) برخورد کرد که باعث شد این بازیکن تا پایان جام جهانی نتواند بازی کند و به طور کل بازی های جام جهانی را از دست بدهد. که این حرکت خوان کامیلو زونیگا باعث شد وی تهدید به مرگ شود.

دیدار تیم‌های ملی برزیل و کلمبیا در چارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برگزار شد که در پایان برزیل با نتیجه دو بر یک از سد حریف گذشت و راهی نیمه نهایی شد تا با آلمان دیدار کند.

5krsk9ki20b44nf8bg32 مدافع کلمبیا با خطا بر روی نیمار تهدید به مرگ شد

در این دیدار تیاگو سیلوا 7 و داوید لوییز 69 برای برزیل و جیمز رودریگز 80 برای کلمبیا گلزنی کردند.

در حالی که این دیدار رو به پایان بود، نیمار و خوان کامیلو زونیگا بر سر تصاحب توپ ارسالی با هم برخورد کردند به شکلی که زانوی بازیکن کلمبیایی به کمر ستاره برزیل برخورد کرد و موجب آسیب او شد. به همین دلیل نیمار برای معاینه‌های دقیق‌تر و عکس‌برداری به بیمارستان منتقل شد.

پس از آن بود که رودریگو لاسمار، پزشک تیم ملی برزیل پس از معاینه نیمار اعلام کرد وی ادامه جام جهانی را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مهره کمر از دست داده است.

اکنون زونیگا که با خطا روی نیمار موجب شده وی جام جهانی را از دست بدهد تهدید به مرگ شده و شعارهای نژادپرستانه‌ای نیز علیه او داده شده است.

زونیگا نیز اعلام کرده به هیچ وجه در خطای او عمدی در کنار نبوده و نمی‌خواسته به نیمار آسیبی بزند زیرا برای خطایش از سوی داور با کارت زرد هم روبه‌رو نشده است. در هر حال اما او در شبکه‌های اجتماعی با توهین‌ها و تهدیدهای زیادی روبه‌رو شده است.

 


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>