مطالب جدید

دومین شکست پیاپی والیبال ایران از لهستان با انگیزه

دومین شکست پیاپی والیبال ایران از لهستان با انگیزهReviewed by Admin on Jul 6Rating: 5.0دومین شکست پیاپی والیبال ایران از لهستان با انگیزه

دومین شکست پیاپی والیبال ایران از لهستان با انگیزه

تیم ملی والیبال لهستان با شکست 3 بر صفر مقابل ایران در دومین بازی از هفته هفتم لیگ جهانی والیبال نسبت به صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی امیدوار شد.

ترکیب تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی از هفته هفتم مرحله بین قاره‌ای لیگ جهانی والیبال مقابل لهستان با دیدار روز گذشته تفاوتی نداشت. در آخرین بازی دو تیم در مرحله بین قاره‌ای لیگ جهانی، سعید معروف، فرهاد قائمی، فرهاد ظریف(لیبرو)، امیر غفور، سید محمد موسوی عراقی، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور برای ایران به زمین رفتند. لهستان بازی کاملا متفاوتی نسبت به آنچه قبلا به نمایش گذاشته بود، انجام می‌داد. سرویسهای خوب، دفاع داخل میدان کم نقص و حملات موثر، مشخصه بازی تیم ملی لهستان در سومین رویارویی با ایران در لیگ جهانی بود. بازیکنان لهستان در ست نخست، 4 امتیاز از منطقه سرویس به دست آوردند. شاگردان کواچ اگرچه در این ست از حریف قدرتمند و متفاوت خود عقب بودند ولی خود را در امتیازات پایانی به لهستان رساندند ولی این ست با نتیجه 25 بر 23 به سود لهستان در سالن اِرگو شهر گدانسک تمام شد.

139304150026168473145763 دومین شکست پیاپی والیبال ایران از لهستان با انگیزه

دانلود خلاصه والیبال ایران لهستان

بازیکنان لهستان اگرچه همچنان پر اشتباه‌تر از ایران عمل می‌کردند اما سرویس‌های خوب آنها در مقابل دریافت نه چندان هماهنگ بازیکنان ایران، امتیازات حساس ست دوم را نیز به حساب لهستان ثبت کرد. تا پایان این ست، شاگردان آنتیگا 7 امتیاز از سرویس و 11 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کردند. در تیم لهستان رافال بوژک 12 امتیاز و برای ایران مجتبی میرزاجانپور 8 امتیاز کسب کردند. ست دوم با نتیجه 25 بر 20 به سود میزبان تمام شد تا نسبت به صعود به مرحله نهایی امیدوار شوند.

دانلود خلاصه بازی والیبال ایران لهستان

بازیکنان ایران اگرچه تمام تلاش خود را برای پیروزی در این بازی به کار بستند اما به نظر می‌رسید انگیزه و فشار روانی خاصی روی آنها برای کسب امتیاز در این بازی نبود. البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که اگر لهستان ایران را شکست دهد و احتمال صعود برزیل را به مرحله نهایی کمتر کند، حریف ساده‌تری برای ایران در مرحله نهایی خواهد بود.

دومین شکست پیاپی والیبال ایران از لهستان با انگیزه


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>