مطالب جدید

رابطه نامشروع عمه با مرد غریبه و دادن چای خواب آور به برادرزاده

رابطه نامشروع عمه با مرد غریبه و دادن چای خواب آور به برادرزادهReviewed by Admin on Jul 6Rating: 5.0رابطه نامشروع عمه با مرد غریبه و دادن چای خواب آور به برادرزاده

رابطه نامشروع عمه با مرد غریبه و دادن چای خواب آور به برادرزاده

عمه ای که از اعتماد دختر و برادرزاده اش به وی سو استفاده کرد توسط پلیس دستگیر شد.

اول صبح روز پنج شنبه بود که دختر جوان با سر و صدای زیاد در اتاقی که عمه اش در آن بود از خواب بلند شد و بعد با پلیس تماس گرفت که یک مرد غریبه در خانه ماست که پس از اعزام پلیس به این مکان مشخص شد که عمه دختر با شیوه ای قصد داشته که به برادر زاده و دخترش داروی خواب آور بخوراند که به اهداف شیطانی اش برسد غافل از اینکه برادرزاده اش وانمود به خوردن چای مسموم به داروی خواب آور نموده است.

u60wzwwk6f8zawhpkd2i رابطه نامشروع عمه با مرد غریبه و دادن چای خواب آور به برادرزاده

پس از حضور ماموران زن جوانی به نام «مهسا» به همراه مرد غربیه‌ای از داخل خانه با رعایت موازین شرعی و قانونی دستگیر و به پایگاه پلیس انتقال داده شدند.

تحقیقات پلیس از این رابطه نامشروع حکایت از آن داشت که «مهسا» با دخترش جهت مهمانی به خانه برادر خود آمده بودند در حالیکه خانواده برادرش به جز دخترشان قصد سفر به کیش را داشتند. آنان پس از خوردن شام به فرودگاه رفته و مسافران را راهی کردند و سپس عمه به همراه دخترش و برادرزاده‌اش به خانه برادرش رفتند تا شب را در آنجا استراحت کنند. شب در خانه، «مهسا» ناگهان با آوردن چای از دختران خواست، با نوشیدن آن خواب راحتی داشته باشند ولی برادرزاده‌اش که «مرجان» نام داشت به دلیل اینکه علاقه‌ای به خوردن چای نداشت،‌ وانمود به خوردن چای کرد و بعد به اتاقش رفت تا بخوابد. بعد از طلوع خورشید «مرجان» با سر و صداهایی از داخل اتاق عمه اش از خواب بیدار شد و متوجه حضور مرد غریبه‌ای در داخل خانه شد که سریعا بدون اینکه مرد غریبه و عمه‌ متوجه شوند با پلیس تماس گرفت.

همچنین در پایان گزارش ماموران مشخص شد «مهسا»، لیوان چای را به مواد خواب‌آور مسموم کرده بوده و تصور نمی‌کرده است که برادر زاده‌اش چای را نخورده باشد.

سرگرد رسول بهرامی رییس کلانتری 142 کن گفت: پرونده ای در این خصوص تشکیل و به همراه متهمان به دادسرای ارشاد ارسال گردید.

گفتنی است، ‌دختر «مهسا» نیز به جهت پیشگیری از هرگونه حادثه ناگهانی به دلیل مسمویت زیاد به درمانگاه فرستاده شد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>