مطالب جدید

آرژانتین با شکست هلند به همراه آلمان فینالیست جام جهانی شد

آرژانتین با شکست هلند به همراه آلمان فینالیست جام جهانی شدReviewed by Admin on Jul 10Rating: 5.0آرژانتین با شکست هلند به همراه آلمان فینالیست جام جهانی شد

آرژانتین با شکست هلند به همراه آلمان فینالیست جام جهانی شد

راس ساعت 30 دقیقه بامداد امروز پنج شنبه دیدار حساس هلند آرژانتین آغاز شد که پایانی تلخ را برای هلندی ها که نایب قهرمان دوره قبلی جام جهانی بودند را رقم زد و باعث شد هلند در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 24 مغلوب آرژانتین شود.

بر خلاف بازی اول نیمه نهایی بین آلمان و برزیل که پرگل از آب درآمد، نیمه نخست این دیدار آرام پیگیری شد و هر دو تیم سعی می‌کردند با احتیاط به دروازه حریف نزدیک شوند. در ابتدا آرژانتین به دروازه هلند بیشتر نزدیک می‌شد اما هلندی‌ها هم بیکار نبودند و به دروازه حریف چشم داشتند. در پایان 45 اما دو تیم بدون زدن گل به رختکن رفتند.

00989776 آرژانتین با شکست هلند به همراه آلمان فینالیست جام جهانی شد

دانلود خلاصه بازی هلند آرژانتین

در نیمه دوم هم دو تیم احتیاط را در دستور کار خود قرار دادند و به همین دلیل این نیمه هم چندان جذاب نبود و به جز یکی دو فرصت روی دروازه‌ها اتفاق خاص دیگری رخ نداد تا بازی با تساوی بدون گل در وقت‌های قانونی، به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در وقت‌های اضافه هم تلاش دو تیم راه به جایی نبرد و بازی در شرایطی به وقت پنالتی کشیده شد که فن خال سه تعویض خود را انجام داده بود و نتوانست بر خلاف دیدار برابر کاستاریکا تیم کرول، دروازه‌بان ذخیره‌اش را برای ضربات پنالتی وارد میدان کند.

در ضربات پنالتی این آرژانتین بود که با درخشش رومرو که دو پنالتی را گرفت با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید تا یکشنبه آینده برای قهرمانی با آلمان بجنگد. هم با برزیل دیدار رده بندی را برگزار خواهد کرد.

 


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>