مطالب جدید

بهنام تشکر و لعیا زنگنه مجری می شوند

بهنام تشکر و لعیا زنگنه مجری می شوندReviewed by Admin on Jul 10Rating: 5.0بهنام تشکر و لعیا زنگنه مجری می شوند

مجری شدن بازیگرانی چون بهنام تشکر و لعیا زنگنه

برنامه خدا اجازه برنامه ای سحرگاهی ویژه ماه مبارک رمضان است که قرار است با اجرای زنده بازیگران چون لعیا زنگنه و بهنام تشکر از شبکه جوان پخش شود.

635305266602739745 بهنام تشکر و لعیا زنگنه مجری می شوند

برنامه «خدا اجازه» ویژه سحر ماه مبارک رمضان با اجرای سعید پورمحمود و لعیا زنگنه به روی آنتن شبکه جوان می‌رود و از شنبه (21 تیرماه) بهنام تشکر، از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون به گروه اجرای این برنامه اضافه می‌شود.

برنامه «خدا اجازه» عنوان ویژه برنامه‌ای ازگروه جوان واندیشه است که در30 قسمت 120 دقیقه‌ای ویژه سحرایام میارک رمضان تهیه‌ شده است.

این برنامه در ایام رمضان از ساعت 3 تا 5 صبح به صورت زنده پخش می‌شود. برنامه براساس خطبه متقین نهج البلاغه پایه ریزی شده است از جمله بخش‌های این برنامه پنجره است که به بیان زشتی‌ها و زیبایی در جامعه درقالب یک مونولوگ می پردازد.

از دیروز تا امروز مستندی است از افرادی که ازسحر سال گذشته تا سحرامسال کار مفید وموثری انجام داده‌اند و شما هم دعوتید نیز به روایت‌هایی اختصاص دارد که با صداهای شاخص هنرمندان برجسته کشور برای دعوت به حضور در ضیافت ماه مبارک رمضان تهیه می‌شود. این برنامه با اجرای سعید پورمحمود و لعیا زنگنه به روی آنتن شبکه جوان می‌رود و از روز شنبه (21 تیرماه) نیز بهنام تشکر بازیگر سینما، تئاتر وتلویزیون به گروه اجرای این برنامه اضافه می‌شود.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>