مطالب جدید

شکست تلخ دیگری برای برزیل در رده بندی جام جهانی از هلند

شکست تلخ دیگری برای برزیل در رده بندی جام جهانی از هلندReviewed by Admin on Jul 13Rating: 5.0شکست تلخ دیگری برای برزیل در رده بندی جام جهانی از هلندهلند برزیل دیدار رده بندی جام جهانی 2014 برزیل صعود به فینال آرین روبن مقام سوم هلند دانلود خلاصه بازی هلند برزیل 3 بر 0 به سود هلند فینال آلمان آرژانتین

شکست تلخ دیگری برای برزیل در رده بندی جام جهانی از هلند

دوتیم هلند و برزیل برای برگزاری دیدار رده بندی جام جهانی 2014 برزیل از ساعت سی دقیقه بامداد روز یکشنبه 22 تیر ماه 93 در برابر یکدیگر قرار گرفتند هر دو که از صعود به فینال و دست یابی به این جام بازمانده بودند با انگیزه کافی مسابقه را آغاز کردند.
تیم‌های ملی فوتبال برزیل و هلند از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز (یکشنبه) در ورزشگاه ناسیونال شهر برازیلیا به مصاف هم رفتند تا دیدار رده‌بندی جام بیستم را برگزار کنند که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به سود هلند به پایان رسید. روبین فن‌پرسی (3 – پنالتی)، دالی بلیند (17) و جورجینیو وینالدام (1+90) گل‌های لاله‌های نارنجی را به ثمر رساندند تا هلند سوم شود و برزیل در خانه خود به کسب مقام چهارمی بسنده کند.

00989847 شکست تلخ دیگری برای برزیل در رده بندی جام جهانی از هلند

پس از آغاز این مسابقه حساس توسط داور الجزایری این دیدار هلندی‌ها دست به حمله زدند و سیلوا برای جلوگیری از دریافت گل زود هنگام روبن را در محوطه جریمه سرنگون کرد که باعث شد داور برای هلند پنالتی بگیرد. در ادامه فن‌پرسی پشت ضربه پنالتی ایستاد و توانست در دقیقه 3، هلند را یک بر صفر پیش بیندازد.

برزیل در این بازی هم مانند دیدار برابر آلمان شکننده نشان دادند و احساسی بازی می‌کردند. در حالی که برزیل برنامه‌ای برای حمله روی دروازه هلند نداشت در یکی دیگر از حمله‌های هلند داوید لوئیز قصد دفع توپ با ضربه سر را داشت اما حرکت او باعث شد تا دالی بلیند صاحب توپ شود و در دقیقه 17 برای دومین بار دروازه برزیل را باز کند.

تیم میزبان بعد از دریافت این دو گل در پی جبران بر آمد و چند حمله نسبتاً خوب را هم تدارک دید که نتیجه‌ای نداشت و جاسپر سیلیسن سر تعظیم فرو نیاورد.

در دقایق پایانی نیمه اول برزیل پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که اسکار این ضربه را زد اما دیوار دفاعی مانع موقعیت‌سازی هافبک سلسائو شد تا نیمه نخست با برتری 2 بر صفر هلند به اتمام برسد.

نیمه دوم این بازی نسبت به 45 دقیقه نخست از هیجان کمتری برخوردار بود اما برزیلی‌ها باز هم به دنبال کسب موقعیت بودند و حمله می‌کردند، حملاتی احساسی و خالی از منطق. در این بین هلندی‌ها چشم به ضدحملات داشتند و در دقیقه 1+90 روی غفلت مدافعان برزیل جورجینیو وینالدام گل سوم این تیم را به ثمر رساند تا کار برزیل یکسره و عنوان سوم جام بیستم به نام لاله‌های نارنجی ثبت شود.

در آخرین دیدار از جام جهانی 2014 برزیل امشب از 23:30 آلمان و آرژانتین بزی فینال جام جهانی را برگزار می کنند


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>