مطالب جدید

تصویری که چند صد بار از تلویزیون هنگام بازی والیبال پخش شد

تصویری که چند صد بار از تلویزیون هنگام بازی والیبال پخش شدReviewed by Admin on Jul 19Rating: 5.0تصویری که چند صد باز از تلویزیون هنگام بازی والیبال پخش شد

اشتباه نکنید! این عکس دو هموطن مان هستند که برای تماشای بازی والیبال ایران و برزیل به استادیوم رفتند نه رئیس جمهور قبلی یا فعلی کشور یا …

این دو تصویر بار ها و بارها از تلویزیون به خاطر سانسور کردن تصاویر والیبال پخش شد.

71427 320 تصویری که چند صد بار از تلویزیون هنگام بازی والیبال پخش شد

اشتباه نکنید! این تصویر ، مربوط به رئسای جمهور پیشین یا آتی کشور نیست ، ربطی هم به عاملین ماجرای سرنگونی هواپیمای مالزیایی ندارد ! آنچه می بینید تصویر دو تماشاگر ایرانی در بازی دیشب ایران – برزیل است که مفتخرند، قریب به 400 بار تصاویرشان را در حساس ترین لحظات بازی از تلویزیون پخش شده است!

البته این فرصتی طلایی برای همکاران سانسورچی در صداوسیماست که نشان دهند، برخی افراد مورد توجه صداوسیما نیز در سالن والیبال حضور دارند ، اما حقیقتاً این توصیه می تواند شنیدنی باشد (اگر گوش شنوایی باشد) که برادران صداوسیما! بالاغیرتاً از رییس خود جناب ضرغامی بخواهید لااقل یک دوره ی سانسور بگذرانید! این همه صحنه متنوع دیگر که می توانست به جای این تصویر تکراری پخش شود، چرا حال ملت را از پخش هزار باره یک تصویر بهم می زنید؟!

سانسور در تلویزیون

قابل ذکر است، به جز پخش 400 باره تصویر این دو هموطن ناجی صداوسیما ، دهها بار لحظات حساس و غیرحساس بازی نیز، پخش شد ، به طوریکه اساساً عزیزان سانسورچی مهلت پخش صحنه های آهسته ی واقعی را به میزبان مسابقات نمی دادند!


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>