مطالب جدید

حمایت10 دقیقه ای ریحانا از مردم مظلوم غزه+ عکس

حمایت10 دقیقه ای ریحانا از مردم مظلوم غزه+ عکسReviewed by Admin on Jul 19Rating: 5.0حمایت10 دقیقه ای ریحانا از مردم مظلوم غزه+ عکس

جریان از این قرار است، پیامی در صفحه شخصی ریحانا مبنی بر حمایت و همدردی با مردم غزه با امضای وی دیده می شود اما این پیام قفط 10 دقیقه روی صفحه ربحانا باقی می ماند و پس از این مدت این پیام از روی صفحه حذف می شود.

حقیقت داستان را به روایت خود ریحانا بشنوید: من مشغول به وبگردی بودم که به یک سایت مربوط به مسائل خاورمیانه برخورد کردم و در آن جا اشتباها در رابطه با موضوع غزه کلیک کرده است و این توییت در اکانت من نمایش داده شد. بعد از گذشت مدتی با سوال بعضی از طرفدارانم مواجه شدم که آیا از حماس حمایت می کنی؟ من هم آن توییت را عوض کرده و در توییتی جدید نوشتم: بییایید برای صلح جهانی و صلح بین فلسطین و اسراییل دست به دعا برداریم. آیا این شدنی است؟

071814 2341 1011 حمایت10 دقیقه ای ریحانا از مردم مظلوم غزه+ عکساین خواننده مشهور آمریکایی و برنده سه ساله چندین جایزه<اوارد گرمی> در توییتر خود پیام فلسطین را آزاد کنید را گذاشته بود اما پس از دقایقی این پیام از روی توییتر او حذف می شود، مدیر برنامه های او برای جلوگیری از حملات رسانه ها در آمریکا و تاثیر بر فعالیت های ریحانا این اقدام را انجام داده است. این اتفاق تنها برای ریحانا نیفتاده است چراکه یکی از بسکتبالیست های مشهور لیگ آمریکا گرفتار این موضوع شده است. دیروز شبیه همین اتفاق که خلاف آزادی و آزاد اندیشی است برای هویت ادوارد در کشور مدعی آزادی و حقوق بشرو حامی جنایات اسراییل پیش آمد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>