مطالب جدید

چرا فرهاد ظریف در بازی با روسیه غش کرد؟+ عکس

چرا فرهاد ظریف در بازی با روسیه غش کرد؟+ عکسReviewed by Admin on Jul 19Rating: 5.0

فرهاد ظریف در رابطه با غش کردنش دربازی گفت: نفهمیدم چه اتفاقی افتاد، سرگیجه داشتم و در حال تعادل نبودم و از زمین بیرون رفتم تا به وضعیتم رسیدگی شود و دوباره به زمین برگردم، هنگامی که خواستم با بازی برگردم مربی اجازه نداد، ست اول بازی داشت به پایان می رسید که فشارم بالا رفت و هنگامی که دکتر تیم فشارم را گرقت به من گفت که فشارم 17 است و دیگر نتوانستم به بازی ادامه دهم. 071814 2338 1 چرا فرهاد ظریف در بازی با روسیه غش کرد؟+ عکس
این بازی یکی از عجیب ترین تجربه های حضور من در تیم ملی بود. ست اول فوق العاده بودیم، روس ها در ست های دوم و سوم خیلی خوب کار کردند و در واقع ما عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم و ما موفق شدیم در ست چهارم یک بازی تماشایی از خود به نمایش بگذاریم و بازی را به ست پنجم بکشانیم. واقعا بریم عجیب بود که چگونه با این که 5بر1 جلو بودیم در نهایت ست و بازی را با اختلاف 7 امتیاز باختیم. مسابقه ای را که می توانستیم ببریم اما در نهایت در چند لحظه از دست دادیم به هر حال زیبایی های ورزش و والیبال به همین چیزهاست. اما تا کنون که در ترکیب تیم ملی هستم چنین بازی را تجربه نکرده بودم.

فرهاد ظریف در رابطه با غش کردنش دربازی گفت: نفهمیدم چه اتفاقی افتاد، سرگیجه داشتم و در حال تعادل نبودم و از زمین بیرون رفتم تا به وضعیتم رسیدگی شود و دوباره به زمین برگردم، هنگامی که خواستم با بازی برگردم مربی اجازه نداد، ست اول بازی داشت به پایان می رسید که فشارم بالا رفت و هنگامی که دکتر تیم فشارم را گرقت به من گفت که فشارم 17 است و دیگر نتوانستم به بازی ادامه دهم.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>