مطالب جدید

دایی: من این برد را به خانواده مهدی نفر تقدیم می‌کنم

دایی: من این برد را به خانواده مهدی نفر تقدیم می‌کنمReviewed by Admin on Aug 16Rating: 5.0دایی: من این برد را به خانواده مهدی نفر تقدیم می‌کنم

علی دایی در نشست خبری پس از بازی با ذوب‌آهن درگذشت مهدی نفر را تسلیت گفت و درباره بازی افزود:ما در زمین کمتر صاحب توپ بودیم اما شانس های بیشتری داشتیم و موقعیت اینکه دو گله هم بشویم را داشتیم.» .

221082 439 دایی: من این برد را به خانواده مهدی نفر تقدیم می‌کنم


او ادامه داد: «ما توانستیم بعضی‌ها که منتظر باخت پرسپولیس بودند را ناراحت کنیم. ما تیم بزرگی را شکست دادیم. ذوب‌آهن می‌توانست برنده شود ولی خدا را شکر که ما بردیم. پرسپولیس نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشته. ما نیاز به زمان داریم و هواداران باید این فرصت را به ما بدهند. امروز 4 بازیکن تیم خود را نداشتیم. ما باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم. مردم به ما وقت بدهند تا روز به روز بهتر شویم.»
دایی در مورد جذب اومانیا گفت: «ما تقریبا تمام حرف‌ها را با اومانیا زده‌ایم. او فردا در تست پزشکی شرکت می‌کند و در صورتی که قبول شود، قراردادش را امضا می‌کند. با جذب او خط دفاع تقویت می‌شود و باید به فکر تقویت خط هافبک هم باشیم. ما پیام صادقیان را نداریم و باید نقاط ضعف را برطرف کنیم.»
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: «می‌توانیم پرسپولیس را در هفته‌های آینده تقویت کنیم. می‌خواهیم یکی دو بازیکن دیگر را اضافه کنیم. وضعیت پولادی هنوز مشخص نیست. در مورد صادقیان هم امیدواریم که تصمیم جدیدی گرفته شود. ما امروز سه نفر از بازیکنان خوب تیم را در جلو تیم نداشتیم و باید با جذب نفرات جدید، ضعف‌ها را برطرف کنیم.»

سرمربی پرسپولیس افزود: باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم و مردم به ما وقت بدهند در این صورت روزبه‌روز بهتر می‌شویم. من این برد را به خانواده مهدی نفر تقدیم می‌کنم.

 


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>