مطالب جدید

سرنگون شدن هواپیما بدون سرنشین (پهپاد) اسرائیل توسط سپاه

  • 1121 بازدید
  • 3 شهریور 1393
  • اخبار
سرنگون شدن هواپیما بدون سرنشین (پهپاد) اسرائیل توسط سپاهReviewed by Admin on Aug 25Rating: 5.0سرنگون شدن هواپیما بدون سرنشین (پهاد) اسرائیل توسط سپاهروابط عمومی سپاه در اطلاعیه که دیروز یکشنبه 2 شهریور 93 اعلام کرد که یک فروند هواپیمای بدون سرنشین متعلق به رژیم صهیونیستی را که قصد جاسوسی از تاسیسات هسته ای نطنز اصفهان را داشت توسط موشک زمین به هوا ، هوافضا سپاه هدف قرار گرفت و سرنگون شد.

هدف قرار گرفتن هواپیما بدون سرنشین (پهپاد) اسرائیل توسط موشک های هوافضای سپاه پاسداران

روابط عمومی سپاه در اطلاعیه که دیروز یکشنبه 2 شهریور 93 اعلام کرد که یک فروند هواپیمای بدون سرنشین متعلق به رژیم صهیونیستی را که قصد جاسوسی از تاسیسات هسته ای نطنز اصفهان را داشت توسط موشک زمین به هوا ، هوافضا سپاه هدف قرار گرفت و سرنگون شد.

براساس این اطلاعیه هواپیمای منهدم شده از نوع پنهانکار و رادار گریز بوده و قصد نفوذ به حریم منطقه‌ هسته‌ای نطنز را داشت که با هوشیاری و اقدام به موقع شبکه پدافندی، قبل از ورود به منطقه مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت.

این اطلاعیه افزوده است: این اقدام شیطنت‌آمیز باردیگر خوی ماجراجویی رژیم صهیونیستی را آشکارتر و برگ سیاه دیگری به پرونده سراسر جنایت و خباثت این رژیم جعلی و جنگ طلب افزود.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از ملت شریف و سرزمین اسلامی ایران از آمادگی همه جانبه و قاطع برخوردار بوده و حق هر گونه واکنش و مقابله به مثل را برای خود محفوظ می داند.

البته این اتفاق جنجال رسانه ای زیادی را به پا کرد به طوری که اکثر خبرگزاری های بزرگ دنیا به آن پرداخته اند که در زیر گزارش برخی از آنها را مشاهده می کنید.

13930602000691 PhotoA سرنگون شدن هواپیما بدون سرنشین (پهپاد) اسرائیل توسط سپاه

شبکه المیادین گزارش داد هواپیمای جاسوسی اسرائیل پیش از ورود به فضای سایت نظنز در نزدیکی شهر اراک سرنگون شد.

هواپیمای جاسوسی اسرائیل سپاه

خبرگزاری صهیونیستی آروتس شوا در خبری فوری آورد سپاه پاسداران ایران اعلام کرد یک فروند هواپیمای بدون سرنشین رادار گریز اسرائیل را در نزدیکی سایت نطنز سرنگون کرده است.

خبرگزاری فرانسه: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد یک فروند پهپاد رادار گریز اسرائیلی را برفراز مرکز غنی سازی اورانیوم نطنز در مرکز ایران سرنگون کرده است .

راشاتودی گزارش داد: تهران ساقط شدن پهپاد جاسوسی اسرائیل بر فراز یکی از نیروگاه‌های هسته‌ای خود را تایید کرد.

شبکه الحدث هم گزارش داد: ایران می‌گوید یک هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل را بر فراز یکی از نیروگاه‌های هسته‌ای خود سرنگون کرده است.

شبکه العربیه هم در خبری فوری از سرنگون شدن پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی بر فراز منطقه هسته‌ای نطنز خبر داد.

خبرگزاری آی‌تی‌وی نیز در خبری فوری اعلام کرد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران یک فروند پهپاد جاسوسی اسرائیلی را که قصد نفوذ به منطقه هسته‌ای نطنز را داشته سرنگون کرده است.

خبرگزاری اسرائیلی دبکا فایل گزارش داد نیروهای سپاه پاسداران ایران روز یک‌شنبه اعلام کردند یک فروند پهپاد جاسوسی اسرائیل را بر فراز تاسیسات مهم هسته‌ای این کشور در نطنز سرنگون کرده‌اند.

شبکه بی‌بی‌سی در خبر فوری اعلام کرد “ایران یک فروند پهپاد جاسوسی اسرائیل را در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای نطنز سرنگون کرده است.”

پایگاه خبری العالم اعلام کرد؛ روابط عمومی ‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی رادارگریز رژیم صهیونیستی توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد.

اسکای نیوز گزارش داد؛ سپاه پاسداران ایران یک فروند پهپاد جاسوسی اسرائیل را که در حال نزدیک شدن به تاسیسات هسته‌ای نطنز بود سرنگون کرد.

پایگاه اینترنتی صدای اسرائیل هم خبر سرنگونی پهپاد جاسوسی اسرائیل که قصد نزدیک شدن به تاسیسات هسته‌ای نطنز را داشت بر روی خروجی خود قرار داد.

خبرگزاری رویترز اعلام کرد؛ نیروهای سپاه، یک پهپاد جاسوسی رادارگریز اسرائیلی را که قصد داشت به حریم هوایی تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم نطنز نفوذ کند، سرنگون کرده‌اند.

خبر های تکمیلی در مورد این اتفاق در همین پست به اطلاع خواهد رسید.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>