مطالب جدید

سقوط 30 زن در مراسم عروسی در روستایی در سیاهکل به چاه فاضلاب

  • 1082 بازدید
  • 6 شهریور 1393
  • اخبار
سقوط 30 زن در مراسم عروسی در روستایی در سیاهکل به چاه فاضلابReviewed by Admin on Aug 28Rating: 5.0سقوط 30 زن در مراسم عروسی در روستایی در سیاهکل به چاه فاضلابسیاهکل یک اتفاق تلخ برای 30 30 زن که در مراسم عروسی دهانه چاه فاضلاب باز شد و 30 زن به داخل آن چاه فاضلاب سقوط کردندمراسم جشن عروسی تبدیل به صحنه ای غمناک

سقوط 30 زن در مراسم عروسی در روستای سیاهکل به چاه فاضلاب

در یکی از روستاهای استان گیلان و از توابع شهرستان سیاهکل یک اتفاق تلخ برای 30 نفر از هموطنانمان رخ داد ماجرا از این قرار است که 30 زن که در مراسم عروسی در سیاهکل شرکت کرده بودند پس از خوردن نهار به یکباره دهانه چاه فاضلاب باز شد و 30 زن به داخل آن چاه فاضلاب سقوط کردند تا بدین ترتیب مراسم جشن عروسی تبدیل به صحنه ای غمناک شود.
در همان دقایق نخست وقوع حادثه، 30 زن به بیمارستان‌های دیلمان و لاهیجان انتقال یافتند و همگی تحت درمان قرار گرفتند. این در حالی بود که دستور تخلیه چاه فاضلاب صادر شد تا در صورت ماندن شخصی در آن اقدامات نجات یا خارج کردنش صورت گیرد.

به نقل از ایران، عصر روز حادثه «حیدری» فرماندار، دکتر «زمانی» مدیر شبکه بهداشت و درمان و «علی‌نژاد» مسئول سیاسی و حراست فرمانداری شهر سیاهکل با حضور در بیمارستان 22 آبان لاهیجان، از نزدیک از مصدومان حادثه روستای «پش» دیلمان عیادت کردند و وضعیت سلامت آنها را پیگیر شدند.

dar siahkal 135 سقوط 30 زن در مراسم عروسی در روستایی در سیاهکل به چاه فاضلاب

dar siahkal 1210 سقوط 30 زن در مراسم عروسی در روستایی در سیاهکل به چاه فاضلاب

سقوط 30 زن به چاه فاضلاب در سیاهکل

در جریان این سرکشی، مجروحان و خانواده‌های آنها با فرماندار گفت‌وگو کردند و به دستور وی، قرار شد بیمارستان هیچ هزینه‌ای از مجروحان دریافت نکند.دکتر «محمد زمانی» مدیر شبکه بهداشت و درمان شهر سیاهکل نیز گفت: ساعت حدود یک ظهر هنگامی که زنان مهمان در مراسم عروسی روستای پش پایین برای خوردن ناهار رفته بودند، بر اثر فرو ریختن دهنه چاه فاضلاب، به درون آن سقوط کردند. وی با بیان اینکه در این حادثه 30 زن با کمک مردم از چاه بیرون کشیده شدند، گفت: همه حادثه‌دیدگان به وسیله آمبولانس مرکز شبانه‌روزی دیلمان، آمبولانس اورژانس 115 دیلمان، آمبولانس هلال احمر سیاهکل و خودروهای شخصی اهالی محل به مرکز شبانه‌روزی دیلمان منتقل شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاهکل ادامه داد: 20 زن از مجروحان به صورت سرپایی توسط پزشکان مرکز شبانه‌روزی دیلمان درمان شدند.

زمانی با بیان اینکه 10 نفر از بیماران پس از انجام معاینات اولیه، به دلیل وخامت اوضاع به بیمارستان 22 آبان لاهیجان منتقل شدند، گفت: از این تعداد 5 زن با وسیله نقلیه شخصی و 5 زن دیگر با آمبولانس اورژانس 115 سیاهکل و دیلمان، درمانگاه شبانه‌روزی دیلمان، هلال احمر سیاهکل و خودروی شهرداری دیلمان به بیمارستان 22 آبان منتقل شدند.

به گزارش جام جم سرا، این مسئول با بیان اینکه وضعیت عمومی 10 زن بیمار حاضر در بیمارستان 22 آبان لاهیجان خوب است، تصریح کرد: سه زن از مجروحان در بخش و هفت زن دیگر در قسمت اورژانس بیمارستان در حال مداوا هستند.

 


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>