مطالب جدید

متن پیام تشکر عمو پورنگ از کسانی که به وی تسلیت گفتند

متن پیام تشکر عمو پورنگ از کسانی که به وی تسلیت گفتندReviewed by Admin on Jun 25Rating: 5.0متن پیام تشکر عمو پورنگ از کسانی که به وی تسلیت گفتند

داریوش فرضیایی”عمو پورنگ” دکه در چند روز گذشته پدر خود را از دست داد، و حال با منتشر کردن پیامی در اینستاگرامش از تمام کسانی که خود را در غم او شریک دانستند و به وی تسلیت گفتند تشکر و قدردانی کرد. و در ادامه متن پیام داریوش فرضیایی را میخوانیم:

6353922075319947622 متن پیام تشکر عمو پورنگ از کسانی که به وی تسلیت گفتند

6353885955503607842 متن پیام تشکر عمو پورنگ از کسانی که به وی تسلیت گفتند

متن پیام داریوش فرضیایی بدین شرح است:

بنام خدا

وظیفه خود میدانم از همه دوستان، هنرمندان.، اصحاب رسانه و مخاطبین عزیز و فهیمی که چه حضورا و چه با ارسال پیام در فضای مجازی و جراید موجب تسلی خاطر بنده و خانواده ام در غم از دست دادن پدر عزیزم گردیدند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم. بی شک پدر و مادر بهترین نعمت های خدا بر روی زمین هستن که امیدوارم هرکسی دارد خدا برایش ببخشد و آنان که دار فانی را وداع گفته اند روحشان شاد و قبرشان پر نور باشد.


   اعلانات
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !!

پس از دانلود اهنگ مورد نظر خود , لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید»»» پست ویژه «««

دانلود سریال پایتخت 3 قسمت ششم


راهنمای سایت :
  1. سهراب می‌گه:

    سلام آقای فرضیایی. من واقعا برای شما ناراحت هستم و بهتون تسلیت میگم. ایشالله پدر عزیزتان روحشان شاد باشد و هم چنین یادشان برای ما همیشه گرامی است. امید وارم شما هم شاد باشید و بتوانید برنامه ی خوبی برای بچه ها درست کنید و بدانید برای من هم خیلی عزیز هستید. امید وارم خدا و پدرتان ازتون راضی باشند و شما هم همیشه شاد باشید.

دانلود آهنگ شاد
<--2576398730046--!>